Z wcześniejszych doniesień wiemy już jak pokazany zostanie Batman w serialu “Gotham”. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły i jak się okazuje pojawienie się bohatera nie będzie się ograniczało tylko do jednej sceny, jak chociażby było w przypadku Superman w “Smallville”.

“‘Gotham’ pokaże widzom Batmana w ostatnim odcinku serialu”, powiedział John Stephens, producent wykonawczy serialu. “Jest w odcinku. Nie jest tylko w ostatniej scenie. Ostatni odcinek to jedna scena na tej samej osi czasu co pozostała część sezonu, a reszta odcinka rozgrywa się w przyszłości. Niemal można to postrzegać jak inny pilot.”

Stephens dodał, że nie musieli uzyskać zgody od DC Comics ani Warner Bros. na wykorzystanie postaci Batmana, gdyż zakończenie serialu z ich wersją postaci “było koncepcją od początku.” Dodał: “Myślę, że dyskusja była, jak wygląda nasz Batman? ”

Źródło: TheWrap

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 odpowiedzi na „Ile Batmana w finale “Gotham”

 • Juby pisze:

  Odpuściłem serial po 4 odcinkach, ale dla Batmana, chyba sięgnę po finał 🙂

  • Batstarucha pisze:

   Dotarłam odrobinę dalej ale z wielkim bólem. To ciągłe uśmiercanie kogoś i wskrzeszenia były tragiczne. Aktor grający Gordona, Wayne…nie moje klimaty.

 • Red_hood pisze:

  Mnie tam serial wciągnął, 5 sezon mega póki co, no i czekam na batmana!!!

 • Fcc pisze:

  Mi tam się podoba chociaż w 3 sezonie bylem blisko rezygnacji z oglądania ale 4 sezon mi to wynagrodzil, 5 nie jest zly ale wolalem jak narazie 2 polówke 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Premiera filmu "Joker" za
dni
7
6
godzin
0
9
minut
3
5
sekund
4
7
Kalendarium
Galeria
yj318_004 yj318_003 yj318_002 yj318_001 yj317_008 yj317_007