.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: KOMIKS :: POLSKA :: ROK 2008 :: MŁODZI TYTANI - TOM 1 :.

MŁODZI TYTANI - TOM 1: PRAWDA, SPRAWIEDLIWOŚĆ I PIZZA!

Miesiąc wydania: Marzec 2008
Format: B5
Oprawa: miękka
Okładka: Dave Bullock
Tłumaczenie: Maciej Drewnowski
Liternictwo: Jared K. Fletcher
Ilość stron: 112
Druk: kolor, kreda
Wydawca: Egmont Polska
Wydawca oryginalny: DC Comics
Cena: 6,90 zł


"Wersja demo" (Demo)

Scenariusz: J. Torres
Rysunki: Todd Nauck
Tusz: Lary Stucker
Kolor: Brad Anderson

Robin, Beast Boy oraz Cyborg grają w grę sieciową "Super Ninja Fury". Ten trzeci, dla zabawy atakuje postać Bestii, po czym wszyscy zostają zaatakowani przez grupę ninja. Chłopcy zaczynają się kłócić, jednak Starfire wszystkich godzi. W tym samym czasie, w innym miejscu ruchy Tytanów z gry są obserwowane przez Gizmo. Tłumaczy on Jinx i Mammothowi, że dzięki temu poznał wszystkie ruchy Teen Titans, przez co mogą ich pokonać. Złoczyńcy ruszają do ataku.

  
Przykładowe Strony:
  

Ktoś dzwoni do drzwi Wieży Tytanów. Starfire podchodzi do wideodomofonu, gdzie zauważa Gizmo z kompanami, którzy oświadczają, że właśnie mają zamiar zniszczyć Jump City. Po chwili Tytani są gotowi i wyruszają, by powstrzymać łotrów, jednak nikogo nie zastają na zewnątrz. Po chwili zostają zaatakowani z zaskoczenia. Bohaterowie wygrywają krótką walkę, dzięki pracy zespołowej. Po chwili okazuje się, że walka była symulacją, której przewodził Slade. Uczy łotrów, że powinni nauczyć się współpracować w walce.

Autor: kelen"Fałszywy alarm Bestii" (The (Beast) Boy Who Cried Wolf)

Scenariusz: J. Torres
Rysunki: Todd Nauck
Tusz: Lary Stucker
Kolor: Brad Anderson

Tytani oglądają film "Atakują z kosmosu", podczas którego Beast Boy straszy zespół zamieniając się w potwora z mackami. W międzyczasie, w Jump City pojawia się statek kosmiczny, w którym kosmici przybyli na Ziemię szukając ptaka dodo, do prywatnego zoo swojego klienta. Następnego dnia Beast Boy wkręca Starfire, przez co ta musi kupić pizze koledze, z czego jest niezadowolona. W tym samym czasie, kosmici szukają ptaka dodo w Zoo, jednak go nie znajdują. Zauważają jednak lecąca Starfire, którą mieli na innej liście. Beast Boy w tym czasie dokucza żartami Raven, a następnie wywołuje fałszywy alarm w wieży, by odciągnąć Cyborga i Robina od gry wideo.

  
Przykładowe Strony:
  

Koledzy z zespołu są wściekli na Beast Boya i wyrzucają go z budynku. Bohater w tym momencie zauważa, jak Starfire ucieka przed kosmitami. Bestia woła resztę drużyny na pomoc, jednak ci biorą to za kolejny żart i nie reagują. Beast Boy zamienia się w ptaka dodo, gdyż usłyszał od kosmitów, że go szukają. Złoczyńcy ruszają po niego, uwalniając tym samym Starfire. Jeden z kosmitów wpada przez dach wieży do środka - Tytani reagują od razu i rozprawiają się z intruzami. Cyborg wprowadza zmiany w kursie statku kosmitów i uruchamia autopilota. Podczas sprzątania bałaganu, Beast Boy ma pretensje do kolegów, że ci nie zareagowali na jego wołanie o pomoc. Potem mówi, że żartował i po raz kolejny zostaje wyrzucony z wieży...

Autor: kelen"Żałosny" (Lame)

Scenariusz: J. Torres
Rysunki: Tim Smith 3
Tusz: Lary Stucker
Kolor: Brad Anderson

Cyborg skacze z budynku na budynek, w ramach "porannego joggingu". Zabawę przerywa mu krzyk o pomoc ludzi. Widzi, jak ktoś napada na bank. Złodziejem okazuje się Cinderblock. Bohater łatwo rozprawia się z wrogiem i policja z zadowoleniem odbiera unieszkodliwionego przestępcę. Do Cyborga podbiega chłopiec, który prosi go o autograf. Proponuje też podpisanie się dziewczynce, jednak ta wybucha płaczem. Z kolei ktoś inny głośno krytykuje Cyborga, mówiąc, że inni Tytani są lepsi. Załamany bohater wraca do wieży Tytanów, jednak zbyt wesoła atmosfera i pytania kolegów powodują, że Cyborg znów wychodzi. Rozmyśla nad sytuacją związaną z jego oceną, gdy nagle uderza go piłka baseballowa. Podbiega do niego jeden z młodych graczy i cieszy się na widok bohatera i prosi, by zagrał z jego kolegą i koleżanką. Na widok Sary, Cyborg zgadza się od razu.

  
Przykładowe Strony:
  

W tym samym czasie, reszta Tytanów ogląda wiadomości, w których reporter chwali Cyborga za uratowanie sytuacji z bankiem. Jednak zaraz po tym oświadcza, że Cinderblock uciekł z więzienia. Bohaterowie ruszają do akcji.
Tymczasem, Sara ogłasza przerwę w grze. Blondynka chwali i docenia Cyborga za jego zachowanie. Całą scenę obserwuje Cinderblock i atakuje zgromadzonych. Cyborg zabiera dzieci w bezpiecznie miejsce, a w tym czasie przybywa reszta Tytanów i walczą z przeciwnikiem. Przestępca zostaje pokonany po ataku Cyborga. Pocieszony bohater, również po dostaniu numeru od Sary, wraca z resztą drużyny do domu.

Autor: kelen"Moje wielkie kiepskie walentynki" (My Crummy Valentine)

Scenariusz: J. Torres
Rysunki: John McCrea
Tusz: James Hodgkins
Kolor: Brad Anderson

Puppet King porwał Starfire - jego celem jest zdobycie kontroli nad wszystkimi Tytanami. Plan się jednak nie udaje, gdyż Raven uwalnia Starfire, która spada do sklepu na wystawę walentynkową. Ciekawa bohaterka wypytuje Raven o święto, ta jednak przedstawia je w negatywnym znaczeniu. Sprzątacz ze sklepu z przypinką "Hi, I'm Goth" zgadza się ze zdaniem bohaterki. Ta go pyta, czy chciałby o tym porozmawiać. Pracownik odpowiada, że kończy pracę o 5. W tym czasie Cyborg opowiada Starfire o walentynkach w lepszym świetle. Bohaterka jest zachwycona i umawia się z Robinem na randkę. Wybierają się do salonu gier, jednak szybko go opuszczają przez szpiegujących ich Cyborga i Beast Boya. W salonie gier pojawia się Puppet King, który przejmuje kontrolę nad Tytanami.

  
Przykładowe Strony:
  

Tymczasem, po kłótni z właścicielem jednej z atrakcji parku zabaw, Robin udaje się z Starfire do tunelu miłości. Tam atakuje ich Puppet King z zahipnotyzowanymi Tytanami. Robin i Starfire radzą sobie bez problemów. Puppet King zostaje zrzucony przez Beast Boya do kawiarenki, w której przesiaduje Raven z chłopakiem ze sklepu. Wściekła bohaterka atakuje przestępcę. Reszta Tytanów zauważa towarzysza Raven trzymającego kwiaty, które mu dała.

Autor: kelen"Potworny pryszcz" (Monster Zit)

Scenariusz: J. Torres
Rysunki: Tim Smith 3
Tusz: Lary Stucker
Kolor: Heroic Age

Młodzi Tytani trenują w sali ćwiczeń. Wszyscy atakują Raven, która bez problemu się broni, jednak przez cały czas zasłania policzek ręką. Gdy ćwiczenia się kończą, okazuje się, że Raven ma pryszcza. Przez następne dni Raven jest prześladowana przez śmiechy i kawały męskiej części drużyny. Starfire w tym czasie chce jej pomóc, jednak również ona denerwuje Raven. Gdy bohaterka coraz bardziej się denerwuje, pryszcz coraz bardziej rosnie. Nagle pryszcz odrywa się i... zamienia się w Trigona!

  
Przykładowe Strony:
  

Tytani uciekają, jednak po chwili wracają i atakują przeciwnika. Trigon oświadcza, że ich agresja karmi go, przez co ten staje się silniejszy i większy. Raven krzyczy do wszystkich, by przestali go atakować, jednak dopiero po chwili do nich to dochodzi. Wszyscy się skupiają i uspokajają i Trigon maleje, aż w końcu znika. Raven cieszy się z gładkiej twarzy, a Beast Boy żartuje, pytając Raven, co się stanie, jak rozboli ją ząb.

Autor: kelen


Numer powstał na podstawie komiksów: TEEN TITANS GO! #1 (styczeń 2004), TEEN TITANS GO! #2 (luty 2004), TEEN TITANS GO! #3 (marzec 2004), TEEN TITANS GO! #4 (kwiecień 2004), TEEN TITANS GO! #5 (maj 2004). Okładka pochodzi z TEEN TITANS GO! VOL. 1: TRUTH, JUSTICE, PIZZA! (październik 2004).Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files


SmallvillePlanet

HitmanAsylum.pl - serwis poświęcony grze Hitman
© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk