.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: INFO :: POSTACIE :: HEROES :: ROBIN III / TIMOTHY DRAKE :.

ROBIN III / TIMOTHY DRAKE

Imię i nazwisko: Timothy Drake
Pseudonimy: Robin Cudowny Chłopiec, Mr. Sarcastic, Alvin Draper
Zawód: Pogromca zbrodni; Poszukiwacz przygód; Student
Teren działania: Gotham City
Stan cywilny: Kawaler
Przynależność organizacyjna: Bat-Rodzina, Teen Titans III, były członek Young Justice
Znana rodzina: Jack Drake (ojciec; nie żyje); Janet Drake (matka; nie żyje); Dana Winters (macocha), Bruce Wayne (ojciec zastępczy)
Wzrost: 1,55 m
Waga: 52 kg
Oczy: niebieskie
Włosy: czarne
Pierwsze pojawienie się: Jako Tim Drake - Batman #436 (sierpień 1989), jako Robin - Batman #457 (grudzień 1990)
Supermoce: Brak
Sprzęt: Redbird, Bat-cycle motocrossowy, mini-computer, pomocny pas
Wykaz najważniejszych wrogów: King Snake, Joker, Bane, Ra's Al Ghul, Lord Obeah, Cluemaster, Ulysees "The General" Hadrian, Johnny Warlock, Batgirl III
Wykaz najważniejszych przyjaciół: Batman I, Nightwing II, Spoiler, Oracle II, Superboy, Wonder Girl II, Kid Flash II, Alfred Pennyworth, Ariana Dzerchenko, Jim Gordon, Greta Hayes, Red Tornado II, niegdyś Azrael IV
Twórcy postaci: Marv Wolfman i Pat Broderick


Tim Drake urodził się w poważanej, bogatej rodzinie. Jego ojciec był właścicielem Drake Industries, jednej z najważniejszych firm przemysłowych w Gotham. Zwykli oni być typową rodziną. Pewnego dnia Tim wybrał się do cyrku Haley, po raz pierwszy ze swoimi rodzicami. Jego ojciec, Jack Drake poprosił rodzinę akrobatów (Johna, Mary oraz Dicka Graysonów) aby zgodzili się pozować do zdjęcia, na którym Dick posadził Tima na swoim kolanie. W czasie pokazu Tim nie zwracał zbytnio uwagi na pozostałe występy, był zbyt podekscytowany czekając na ten Dicka. Wreszcie Latający Graysonowie wyszli na scenę, zaś Tim patrzył zdumiony wszystkimi akrobacjami, jakie wykonywał Dick.
Dick zakończył swój występ nieprawdopodobnym, poczwórnym saltem. Następnie, gdy Dick zjeżdżał po linie w dół, jego rodzice kontynuowali pokaz na trapezie. Nagle liny trapezu pękły, zaś Dick zobaczył swych rodziców upadających na zawsze. Tim również ich widział, gdy zobaczył mroczną postać zatrzymującą się przy Dicku. Był to Batman, który przeprowadzał śledztwo w sprawie tego, co się stało. Jack oraz Janet Drake posłali zrobione przed pokazem zdjęcie Dickowi (który został podopiecznym Bruce'a Wayne'a) i nigdy nie przypomnieli o nim Timowi. Jednak Tim przeżył później wiele koszmarów w nocy: w koszmarach tych Tim widział Dicka robiącego swój poczwórny obrót, a następnie, Johna i Mary Graysonów spadających coraz to niżej i niżej.W wieku lat dziewięciu Tim zobaczył w telewizyjnych wiadomościach reportaż o tym jak Robin uratował Batmana przy pomocy perfekcyjnego poczwórnego salta w powietrzu, utwierdzając się w przekonaniu do prawdziwych tożsamości Batmana i Robina. Odtąd zbierał wszelkie wiadomości o Batmanie i Robinie by udowodnić swą tezę. Gdy Dick zaprzestał używania swego kostiumu Robina aby stać się Nightwingiem, Tim zdał sobie sprawę, że teraz nie ma żadnego Robina. Kiedy Bruce Wayne zaadoptował Jasona Todda, znów pojawił się Robin. W końcu, gdy Jason Todd umarł, znowu nie było Robina, potwierdzając tezę Tima.
Tim wiedział, że Batman się zmienił. Batman stał się bardziej okrutny i pełen przemocy, oraz posyłał przestępców do szpitala bez żadnego konkretnego powodu. Tim zdał sobie sprawę, że coraz to bardziej niepohamowany Mroczny Rycerz potrzebował nowego głosu rozsądku, który dałby mu nadzieję w obliczu beznadziejności. Batman potrzebował nowego Robina by panować nad swoimi czynami.Tak więc Tim pojechał do Nowego Jorku w poszukiwaniu Nightwinga. Dick odmówił zostania ponownie Robinem, jednak wsparł Tima, by ten został nowym Robinem. Tim, Alfred Pennyworth (lokaj Bruce Wayne'a) oraz Nightwing pomogli Batmanowi powrócić na właściwą drogę. Wtedy to Tim przekonał Bruce'a Wayne'a, że Robin jest konieczny, tak więc w końcu Bruce zgodził się rozpocząć trenować Tima. W czasie gdy Bruce trenował Tima, Jack oraz Janet Drake zostali porwani w czasie lotu w interesach nad Haiti przez szamana voo-doo zwanego Lord Obeah. Zażądał za nich od Drake Industries 10-ciu milionów dolarów okupu. Batman próbował uratować Jacka i Janet Drake, jednak oboje oni wypili zatrutą wodę, która zabiła Janet oraz sparaliżowała Jacka. Batman wysłał Lorda Obeaha do więzienia. Teraz Tim nosi strój Robina (Batman zdecydował się zaprojektować Timowi zupełnie nowy trykot), posiadający wiele broni oraz mikrogadżetów. Ten strój jest również kuloodporny. Batman zaprojektował nawet wehikuł, który ochrzcił "Redbird", który ma nie mniej nowinek technicznych, niż Batmobile. Tim nie używa jedynie sprzętów, ale również całego zaplecza detektywistycznego, którego Batman oraz Nightwing go nauczyli.Tim Drake był zresztą chytrym detektywem nawet zanim spotkał Batmana. Był zdolny dojść do tego, że Batman, poprzedni Robin oraz Nightwing to Bruce Wayne, Jason Todd, oraz Dick Grayson. Wyprzedzał on bystrością swych rówieśników o całe lata. Tim był natchniony, by uczyć się niczym pierwszy Robin, Dick Grayson, w nadziei, że pewnego dnia stanie się taki jak on. Inteligencję Tima przewyższa prawdopodobnie jedynie jego zaplecze gimnastyczne.
Jako aspirujący atleta, Tim ćwiczył wiele różnorodnych sztuk walki, pod okiem Batmana, Lady Shivy oraz wielu innych mistrzów walki. Również będąc świetnym gimnastykiem, Tim z pewnością jest lepiej zbudowany, niż jakiekolwiek dziecko w jego wieku.Podczas gdy akrobacje i sztuki walki nie sprawiały najmniejszego problemu Dickowi Graysonowi, Tim Drake ciężko pracował, by ogarnąć niezbędne sztuki walki by móc walczyć u boku Mrocznego Rycerza, nie pomagał mu również fakt iż Batman nie miał zwyczaju polegać na kimkolwiek innym niż sobie. Jednak Tim wciąż stara się przetrwać w roli, często ukazując swemu mentorowi, że Batman naprawdę potrzebuje Robina, czy też przyznaje się do tego, czy nie. I choć woli on pracę zespołową, Robin nauczył się, że są chwile, gdy trzeba latać w pojedynkę, próbując utrzymać w równowadze życie jako bojownika o sprawiedliwość oraz trudny okres bycia nastolatkiem, choć dojrzalszym w duszy i sercu niż wielu innych.
Przebojowy, niezależny, uzdolniony, i bystry to najlepsze określenia Tima Drake'a. Te określenia pozwalają mu również prześcignąć poprzednich Robinów czyniąc go prawdopodobnie najlepszym z nich. Chociaż Tim Drake stawił czoło wielu łotrom, takim jak King Snake, Killer Croc czy nawet księciu zbrodni Jokerowi, Tim często zastanawia się czy dorósł do roli o którą starał się tak długo i ciężko.W trakcie, gdy Tim próbował zachować równowagę między życiem towarzyskim a walkę ze zbrodnią, jego ojciec, Jack, odkrył strój Robin schowany w jego szafie w sypialni. Po spotkaniu z Bruce'm Wayne'm, i spotkaniem ojciec-syn w Jaskini Nietoperza, Tim dobrowolnie zrezygnował z bycia Robinem. To pozwoliło jego ówczesnej dziewczynie i bohaterce-koleżance po fachu Stephanie Brown, znanej jako Spoiler, by zostać czwartym Robinem. Stephanie została jednak szybko "wylana", a także zignorowała zakaz Batmana odnośnie powrotu do swojej roli jako Spoiler.
Mając w pamięci prośbę swego ojca, Tim Drake zdecydował, że już czas dostosować się do bycia nastolatkiem, skupiając się jednak bardziej na nauce niż na życiu towarzyskim. Jakkolwiek, krótko po rezygnacji z bycia pomocnikiem Batmana Tim musiał stanąć twarzą w twarz z przejmującym władzę nad miastem zagrożeniem zwanym "War Games". W czasie tej oto wojny gangów Tim pomógł swym znajomym z Gotham High ochronić się przed zbirami Scarface'a pokazując, że jest prawdziwym bohaterem, w masce czy też bez.W obliczu trzęsienia ziemi, Jack Drake nie miał innego wyboru i pozwolił swemu synowi powrócić do roli Robina i pomóc Batmanowi przywrócić Gotham. Jack miał również swój udział pomagając Dr. Leslie Thompkins, utożsamiając się przez to nieco bardziej ze swym synem. Jednak wkrótce po zakończeniu War Games, Tim, wraz z resztą superbohaterskiej wspólnoty starający się utrzymać swych bliskich w bezpieczeństwie po tym jak miało miejsce kilka katastrofalnych ataków na rodziny członków Ligi Sprawiedliwych.
Pewnej nocy, gdy Batman i Robin prowadzili śledztwo w sprawie tych zbrodni, otrzymali przekaz od Oracle (Barbary Gordon), że ojciec Tima musi z nim natychmiast porozmawiać. Okazuje się, że w domu Drake'ów znajduje się intruz, a także podłożona została wiadomość (wraz z bronią) do Jacka doradzająca mu się obronić (w informacji także napomknięto, że ten, kto ją pisał wie, że syn Jacka to Robin).Jack mówi Timowi, że jest z niego dumny oraz żeby nie obwiniał się jeżeli coś złego się stanie. Okazuje się, że intruz to wynajęty zabójca - Captain Boomerang. Jack strzela dokładnie w momencie, gdy Captain Boomerang rzuca w niego sztyletowym bumerangiem i w rezultacie zabijają siebie nawzajem zanim Batman i Robin docierają na miejsce zdarzeń. Tak jak Bruce Wayne i Dick Grayson, Tim Drake stracił wtedy oboje rodziców przez zło tego świata.
Po Tożsamościowym Kryzysie, Timowi nie bardzo chce się zostać podopiecznym Bruce'a Wayne'a, więc urządza mistyfikację z udziałem wujka, który nie istnieje. Następnie przeprowadza się z 'wujkiem Eddie'm' do Blüdhaven (poprzedni teren Nightwinga), podczas gdy jego macocha leczy się w klinice psychiatrycznej dla znerwicowanych, jako że przeżywa szok po zabójstwie swego męża, Jacka. Choć Tim zręcznie zaciera ślady, Bruce mimo to odkrywa prawdę. Jakkolwiek Batman jest zaskakująco dumny z Tima za ukazanie swych zdolności do stworzenia sytuacji wymagającej prawdziwej wysiłku detektywistycznego.Zadawałoby się, że wszystko układa się doskonale między Batmanem i Robinem dopóki The Veteran próbuje zrekrutować Robina jako część swojego oddziału. Tim, teraz skupiający się bardziej na swojej misji niż Batmana, postanowił rozważyć ofertę Veterana i przy pewnej okazji wybrał się na akcję wraz z jego drużyną by wczuć się jaka byłaby ewentualna praca.
Mniej więcej w czasie Nieskończonego Kryzysu Robin, wraz z oddziałami Veterana, musi bronić miasta Blüdhaven armią OMACa, którzy złapali tuziny metaludzi w celu natychmiastowej eksterminacji. Po tym jak wirus dezaktywował cyborgi, Tim, The Shadowpact oraz załoga Veterana odbili metaludzi z sukcesem. Gdy Blüdhaven było bezpieczne, Wonder Girl pojawiła się prosząc Robina o pomoc. Wraz z Młodymi Tytanami, Doom Patrolem oraz Justice Society of America walczyli przeciwko Superboy-Prime'owi, nastoletniej wersji Kal-Ela ze zniszczonej alternatywnej wersji Ziemie, gdzie bohaterowie byli jedynie postaciami z komiksów. Ten Superboy urządził krwawą rzeźnię tamtejszemu Superboy'owi (Connerowi Kentowi). Rezultat tej bitwy był ponad siły ciała Connera, które zaczęło pożerać samo siebie by otrzymać energię.Robin powrócił do Blüdhaven, przypuszczając, że Doctor Mid-Nite oraz Tytani Med-Bay są w stanie uratować Connera. Niestety, okazało się to być płonną nadzieją i w ciągu minut do jego odejścia na zawsze, miasto zostało zniszczone przez JSA. Choć martwił się o macochę, swego zmyślonego wujka, oraz Nightwinga, Tim powrócił do Wieży Tytanów. Wtedy to poprowadził zwycięskie natarcie na bazy badań genetycznych Lexa Luthora by odnaleźć lekarstwo dla Superboy'a. Podczas gdy Blüdhaven wciąż było pogrążone w chaosie, Robin został wyznaczony do misji ratunkowej przez Supermana, który wierzył, że Tim jest do tego bardziej niż zdolny.
Po spędzeniu blisko roku z dala od domu po wydarzeniach Nieskończonego Kryzysu, Tim był pierwszym, który powrócił do Gotham po swej podróży z Batmanem oraz Nightwingiem. Otrzymuje on wiadomość z nieznanego źródła mówiącą, że jeżeli nie powróci do Stanów, Batgirl zostanie zamordowana. Powróciwszy do Gotham City oraz sprawiwszy sobie nowy strój, Tim wprowadza się do Posiadłości Wayne'a, jednakże do tzw. Carriage House, które zostało przekształcone w nowe gniazdko Robina, naprzeciw właściwej willi.Pogłoski o zabójstwie Batgirl ściągają Tima z powrotem do Gotham City. Ciało okazuje się należeć do przestępczyni Lynx w stroju Batgirl. Ktoś podrzucił jej ciało jako przynętę, by nieznany sprawca mógł zaatakować Robina.
Robin szuka pomocy u policji w Gotham gdy wkraczają oni do akcji. Odmawiając odsunięcia się od śledztwa, przeszukuje on posterunek w poszukiwaniu dowodu i zabiera maskę fałszywej Batgirl. Lady Shiva przybywa do willi Wayne'a w czasie gdy Tim przeprowadza badania na masce. Powiadamia ona Tima o śmierci Nyssy al Ghul, córki Ra's al Ghul i głowy Ligi Zabójców, oraz o swoich podejrzeniach o tym, że ktoś spoza Ligi próbował to sfingować. Robin powraca do śledztwa, jednakże odnajduje informację w masce Batgirl, napisaną szyfrem Navajo, powiadamiającą go o tym, że, by uratować Cassandrę, ma oddać im jej ojca, Davida Caina. Robin włamuje się do więzienia Blackgate i porywa Caina, jedynie by dowiedzieć się, że to właśnie Cassandra przejęła Ligę.Prosząc Robina o zabicie Davida i przyłączenie się do niej, Cassandra przyznaje się, że zaakceptowała swe przeznaczenie jako zabójczyni, a także zabiła drugą córkę Davida. Robin odmawia, więc Cassandra zestrzela swego ojca sama. Wierząc, że David nie żyje, Robin próbuje obezwładnić Cassandrę. Jakkolwiek udaje mu się utrzymać na dystans ją oraz jej Ligę, wybuch zmusza ich wszystkich do ucieczki. Kiedy Tim wraca po ciało Davida, znajduje wszystkich członków Ligi Cassandry ze skręconymi karkami, zaś ciała Caina brakuje.
Po powrocie do Gotham, Tim odkrywa, że jego minikamera przetrwała wybuch i uchwyciła całą bitwę, dając Timowi sposób na oczyszczenie swego imienia. Gdy ubolewa nad tym, że nagranie udowodni, że Cassandra jest zabójczynią, Killa 'Nilla podchodzi do Robina z bumerangiem otrzymanym przez Owena Mercera i powiadamia go, że nowy Captain Boomerang go szuka. Podczas gdy Robin przypuszcza, że Boomerang zamierza skończyć to, co rozpoczął jego ojciec, Owen okazuje się być pokojowo nastawiony i nawet pomaga Timowi namierzyć bombę podstawioną przez Jokera. Choć trudno ich nazwać przyjaciółmi, odczuwają oni do siebie pewien szacunek.Kolejna wielka zmiana czekała na Tima odkąd powrócił do Gotham. W czasie niedawnej sprawy, w której Dynamiczny Duet zmuszony był stawić czoło wskrzeszonemu Two-Face'owi, Bruce zaczął myśleć o miejscu Tima na świecie w związku ze śmiercią obojga jego rodziców i następstwami Kryzysu. W końcu Bruce znów proponuje Timowi adopcję. W przeciwieństwie do poprzedniego podejścia, Tim zgadza się, nawet posuwając się do przytulenia Bruce'a ze łzami w oczach. Wraz z adopcją, zaplanowano wprowadzenie Tima do Willi poprzez podarowanie mu pokoju ongiś należącego do Dicka, a następnie Jasona. Niedawno Tim został złapany i związany przez Jokera, jednak udało mu się samodzielnie uciec, co Batman przyjął z nieskrywaną aprobatą.
Robin także znów zaczął współpracować z Młodymi Tytanami i przywołał także więcej członków, jednakże Wonder Girl odmówiła powrotu, czując się opuszczona przez Robina w związku ze śmiercią Superboy'a. Rose Wilson, czyli Ravager i córka Deathstroke'a, zaproponowała mu pewnej później nocy stosunek seksualny, jednakże Tim nie tylko odmówił, ale również skuł ją kajdankami.Niezdolny do wypuszczenia swego najlepszego przyjaciela, Tim zbudował tajne pomieszczenie w Wieży Tytanów mające służyć przywróceniu Superboy'a poprzez powielenie jego DNA, choć jak dotąd wszystkie próby zawiodły. Trzyma także strój Connera, wraz z trykotem Stephanie Brown oraz ubraniami swych rodziców, Jacka i Janet Drake, oraz swej macochy, Dany Drake, opakowane w szkło, podobnie jak Batman trzymający strój Jasona Todda. Wonder Girl zdecydowała się wrócić do drużyny na pełen etat i zaczęła szukać Robina by powiadomić go o swojej decyzji odkrywając tajne laboratorium. Tim przyznał się jak bardzo brakuje mu Connera, po czym niespodziewanie i namiętnie się pocałowali. Wonder Girl podejmowała Próby rozmowy z Timem o tym zajściu kilka razy, jednakże Robin wciąż jej unika. Później Tytani Wschodu Deathstroke'a ruszyli pełnym atakiem na Młodych Tytanów, dobierając się do każdego członka oprócz Rose oraz Jericho. Tim został namierzony osobiście przez Deathstroke'a, jednak przy pomocy Batgirl, Nightwinga oraz kilku innych byłych Tytanów pokonał Slade'a.Mając dobre warunki fizyczne, Tim szkolił się w wielu różnymi formach sztuk walki, pod opieką Batmana, Lady Shivy i wielu innych mistrzów. Tim, dzięki treningom jest nie tyle ekspertem sztuk walk, ale również dużo lepiej zbudowany niż reszta ludzi w jego wieku. Ponadto jest dużo bardziej inteligentniejszy od innych swoich rówieśników. Większym atutem od inteligencji są chyba tylko jego zdolności akrobatyczne i atletyczne. Są to otwarte, niezależne i wykwalifikowane zdolności, które opisują Tima Drake'a. Posiada on również wrodzone talenty, które pozwalają mu prześcignąć dwóch poprzednich Robinów i być może to on zasłuży na miano najlepszego "Cudownego Chłopca" w historii. Jego strategiczne i detektywistyczne umiejętności i prezencja są łudząco podobne do jego mentora, Mrocznego Rycerza.  Do tej pory pojawił się w:
 • 52 Week Forty-Seven, Week Fifty-Two
 • Adventures of Superman #595, 649
 • Action Comics #841-842
 • Azrael #1, 16
 • Azrael: Agent of the Bat #91
 • Batman #436, 440-445, 448-450, 455-457, 465-472, 480-481, 483-501, 506, 508-515, 521, 525-526, 529, 533, 556, 559, 568, 600, 605, 616-619, 626-631, 634, 651, 655, 657, 665
 • Batman Chronicles #2, 4, 6-7, 9, 12
 • Batman: Gotham Knights #28, 30, 32-36, 51-52, 54
 • Batman: Legends of the Dark Knight #59, 61-62, 120
 • Batman: Shadow of the Bat #16, 29-33, 35, 40-42, 48-49, 52-54, 56-58, 62-63, 88
 • Batman: Turning Points #4
 • Birds of Prey #19, 27, 37, 40, 43
 • Birds of Prey: Manhunt #2-3
 • Bloodbath #1-2
 • Brave New World #1
 • Catwoman (2 seria) #12, 31, 36, 90
 • Catwoman (3 seria) #35
 • Countdown #48
 • DC vs Marvel #1, 4
 • Detective Comics #615-616, 639, 653, 657-662, 664-668, 676-677, 679-683, 685-688, 691-710, 712-713, 722-724, 735, 821
 • Flash (2 seria) #92, 100
 • Flash: The Fastest Man Alive #2, 9
 • Genesis #1-4
 • Girlfrenzy: Young Justice: Secret #1
 • Green Arrow (2 seria) #105, 135
 • Green Lantern (3 seria) #71
 • Identity Crisis: #1, 3-7
 • Infinite Crisis #7
 • Impulse #85
 • JLA: World Without Grown-ups #1-2
 • Joker: Last Laugh #3, 5-6
 • Legion of Superheroes (4 seria) #99-100
 • Marvel vs DC #2-3
 • New Titans #60-61
 • Nightwing (2 seria) #3-4, 6, 14, 20, 23, 25, 63, 68-69
 • Outsiders (3 seria) #25
 • Outsiders/Teen Titans: Secret Files & Origins #1
 • Psyba-Rats #1
 • Robin (1 seria) #1-5
 • Robin (2 seria) #0-
 • Robin/Argent Doubleshot #1
 • Robin Annual (2 seria) #1-2
 • Robin II #1-4
 • Robin III: Cry of the Huntress #1-6
 • Robin Plus #1
 • Secret Files and Origins 80 page Giant #1
 • Showcase '93 #2-8, 10-12
 • Showcase '94 #5-6
 • Sins of Youth: Batboy and Robin #1
 • Spyboy/Young Justice #1-3
 • Superboy (3 seria) #88, 99
 • Superman (2 seria) #76
 • Superman & Batman: #5, 7, 13
 • Superman: The Man of Steel #20
 • Supergirl (2 seria) #36-37
 • Supergirl (5 seria) # 2-3
 • Teen Titans (2 seria) #4-5, 17
 • Teen Titans (3 seria)#1-25, 27-29, 32, 34-36
 • Teen Titans/Legion Special #1
 • Titans/Young Justice: Graduation Day #1-3
 • Underworld Unleashed #3
 • War of the Gods #4
 • Wonder Woman (2 seria) #59
 • Wonder Woman (3 seria) #2-3
 • World's Finest: Our World's At War #1
 • World's Finest III: Superboy/Robin #1-2
 • Young Justice #1-30, 35-38, 40, 45-55
 • Young Justice 80 page Giant #1
 • Young Justice in No Man's Land #1
 • Young Justice: Our World's At War #1
 • Young Justice: Secret Files and Origins #1
 • Young Justice: Sins of Youth #1-2
 • Young Justice: Sins of Youth: Batboy and Robin #1Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk