.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: INFO :: WYPOSAŻENIE :: GADGETY :.

Liczne zminiaturyzowane urządzenia w pasie czy Batmobilu, sprawiają, że Mroczny Rycerz używa tych zaawansowanych technicznie gadżetów detektywistycznej roboty. Większość sądowych laboratoriów byłoby zazdrosnych o zestaw Batmana do badania miejsc zbrodni, uzupełniony o przenośny mikro chromatograf gazowy. A nawet bardziej pożądane byłby jego połączony z satelitą mini komputer, oraz zdalnie sterowy Batmobil. Niemniej użyteczne do schwytania przestępców są fingerlight, maska gazowa, wielofunkcyjna lornetka, pluskwy i inne bezcenne naukowe urządzenia.

Poprzez lata swojej misji Bruce Wayne udoskonalił swoje ciało do fizycznej doskonałości. Zagłębił się także w studiowanie elektroniki, komputerów i innych urządzeń wysokiej technologii. Do stworzenia urządzeń pomagających w walce z przestępcami wykorzystana została najbardziej zaawansowana technologia, jaka była dostępna. A gdyby WeyneTech nie mógł dostarczyć Bruce'owi odpowiedniego sprzętu, Wayne sam zdobyłby odpowiednie umiejętności, by je stworzyć.

FINGERLIGHT
Zasilany mikro bateriami, które można doładowywać. Fingerlight można nałożyć na jakikolwiek palec. Białe, czerwone, podczerwień, dioda elektroluminescencyjna dostarcza skupione, albo szerokokątne ustawione równolegle 10 000 mikro świec snop przez dotykowy kontroler na palec.

MINI-KOMPUTER
W pełni składany, z 86% standardową klawiaturą i mikro bateriami, które można doładowywać. Komputer składa się z 2,6 gigahertz CPU, DOS i BIOS bez DOSU kompaktowy chip, komórka z bezpieczna linią, cyfrowy fax/modem, GPS, odtwarzacz i nagrywarka CD-ROM. Zdalnie sterowany system odłączany od jednostki.

ZESTAW Z NARZĘDZIAMI
Obracana tuba, która wybiera określone narzędzie. Zestaw zawiera przecinak do kabli, elektroniczne urządzanie do zamków, torx i różnego rodzaju śrubokręty.
UNIWERSALNE NARZĘDZIA
Nie dłuższe niż 23 cm, i ważące 1,5 kg elektroniczne "zawierające wszystko" zasilane jest mikro bateriami, które można doładowywać i zawiera pełną gamę zminiaturyzowanego sprzętu w pojedynczej solidnej stalowej obudowie, która służy jako wygodny podręczny młotek.

ZESTAW DO BADANIA MIEJSC ZBRODNI
Zawiera wielospektralną, wysokiej rozdzielczości, kamerę z funkcjami robienia zdjęć i kręcenia filmów, mikro chromatograf gazowy, torebki w różnych wielkościach na próbki i na wyschniętą krew, materiały do odcisków palców (tradycyjny pył, cyjano-akrylowy klej służący do zbierania odcisków palców), oraz bezpośrednie oprogramowanie połączone ze sprzętem komputerowym w kostiumie, jaskini i Batmobilu.

MASKA GAZOWA
W dodatku do kompaktowych tradycyjnych masek gazowych, przechowywanych w pasie, Batman nosi bardziej wytrzymałą na gaz maskę z dopasowanym ustnikiem. Ta maska jest zaprojektowana na wszelakiego rodzaju rozpowszechniane niebezpieczeństwa. Chroni przed odczynnikami nuklearnymi, biologicznymi i chemicznymi.

PLUSKWY
Mikro GPS umieszczony w bucie Batmana wskazuje Alfredowi i sojusznikom miejsce jego pobytu. By śledzić złoczyńców, Batman korzysta szerokich na 27 mm "osełek" namierzających o ograniczonym zasięgu, albo z gumowych zaostrzonych "rzutek" o średnicy 27 mm z cyfrowym nadajnikiem połączonym z odbiornikiem w pasie.

WIELOFUNKCYJNA LORNETKA
Wysokiej rozdzielczości cyfrowy interfejs pozwala obserwatorowi widzieć obrazy standardowo, w podczerwieni i w ultrafiolecie. Inne dodatki to wzmacniające światło i "likwidujące światło" redukujące blask. Holograficzne soczewki i cyfrowy zoom, który przybliża 60.krotnie w porównaniu ze zrobionym zdjęciem.


Przygotował: Q

Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk