.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: SERIALE :: SERIALE ANIMOWANE :: SUPER FRIENDS :: THE INCREDIBLE SPACE CIRCUS :.

Tytuł odcinka: "THE INCREDIBLE SPACE CIRCUS"
Pierwsza data emisji: 25 listopada 1978
Reżyseria: Ray Patterson, Carl Urbano
Scenariusz: Jeffrey Scott
Produkcja: Hanna-Barbera

Obsada: Olan Soule (Batman), Casey Kasem (Robin), Liberty Williams (Jayna), Michael Bell (Zan / Gleek), Shannon Farnon (Wonder Woman), William Callaway (Aquaman), Danny Dark (Superman), William Woodson (Narrator)

Kosmiczni łowcy zagrożonych gatunków łapią kolejne zwierzęta do Kosmicznego Cyrku. Kiedy jeden ze strażników wzywa na pomoc Super Friends, z pomocą przybywa Wonder Woman. Niestety wyposażeni w specjalny promień mutujący, łowcy zamieniają Wonder Woman i strażnika w potwory.

Super Friends wybierają się do Kosmicznego Cyrku, ale gdy dowiadują się że Wonder Woman jeszcze nie wróciła, rozpoczynają akcję poszukiwawczą. Do cyrku idą tylko Wonder Twins. Na miejscu Gleek odkrywa że jedno z dzikich zwierząt nosi takie same bransoletki jak Wonder Woman. Wonder Twins podsłuchują rozmowę właściciela cyrku, która potwierdza że Wonder Woman została zamieniona w potwora. Później Zan i Jayna zostają złapani nim zdążyli poinformować o wszystkim pozostały bohaterów.

Kiedy Super Friends odkrywają, że Wonder Twins także zaginęli, postanawiają sprawdzić cyrk. Aquaman odnajduje Wonder Twins, ale nim będzie mógł im pomóc najpierw musi zająć się morskim potworem. Aby umożliwić sobie ucieczkę właściciel cyrku wypuszcza część zwierząt by zająć czymś pozostałych bohaterów. Na szczęście Superman, Batman i Robin powstrzymują monstra nim te zdąża zagrozić życiu mieszkańcom miasta.

W między czasie Woder Twins uwolnili się z klatki i zdobyli promień mutujący. Gdy bohaterowie już mieli dowiedzieć się jak przywrócić do normalności ich przyjaciół okazało się że źle trzymają miotacz promieni i zamiast mutacji właściciela cyrku, sami zostali zmutowani.

Na miejscu gdzie stał cyrk Robin odnalazł coś w rodzaju mapy, niestety komputer w Hall Of Justice nie był wstanie jej odczytać, więc bohaterowie skorzystali z pomocy profesora z instytutu metapsychicznego, który przy pomocy swojego komputera odczytał myśli właściciela mapy.

Kosmiczny Cyrk rozpoczął wystawianie przedstawień na innej planecie. Wśród atrakcji znalazły się między innymi walka dwóch niesamowitych potworów, czyli zmutowanej Wonder Woman i Aquamana. W między czasie Superman, Batman i Robin udali się na złą planetą, ale na szczęście w ostatniej chwili zdążyli uratować swoich przyjaciół. Gleek zdobył promień mutujący, dzięki któremu Wonder Twins cofnęli mutację Wonder Womana i Aquamana, a Superman złapał właściciela cyrku.Autor: Q    
           
           
           
           
           


Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk