.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


Dodano: Autor:

Posiadłość w Osterley Park wnętrzem Wayne ManorTDKR icon
Dodano: 28-05-2011, 18:20 Autor: Q
Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia na temat zdjęć do "The Dark Knight Rises" w Osterley House, okazałej rezydencji mieszczącej się w Osterley Park. Ekipa ma kręcić w trzech pomieszczeniach, które zagrają wnętrze Wayne Manor, m.in. w jadalni i gabinecie, w którym ma się znajdować sekretne przejście do jaskini. W kręconych scenach udział na pewno wezmą Christian Bale i Michael Caine, pojawiają się również przypuszczenia, że w scenie kolacji z Bruce'em Wayne'em zagra Anne Hathaway.

Źródło: CBM

Kolejne informacje na temat lokalizacji zdjęć do "The Dark Knight Rises"TDKR icon
Dodano: 27-05-2011, 10:25 Autor: Q
Według informacji podanych na Twiterze przez burmistrza Newark, Cory'ego Bookera, jest szansa, że ekipa nowego filmu o Batmanie zawita także i tam.

Pewne jest już natomiast  od dłuższego czasu, że zdjęcia do "The Dark Knight Rises" powstaną m.in. w Pittsburgh. Artykuł w Post-Gazette.com sugeruje, że ekipa kręcić będzie w Oakland, czyli w samym centrum Pittsburgha.Twórcy chcą wykorzystać m.in. parkingi, w wyniku czego zmotoryzowanych będą czkały utrudnienia pod koniec lata.

Zdjęcia do "The Dark Knight Rises" w Inverness AirportTDKR icon
Dodano: 26-05-2011, 19:06 Autor: Q
Wcześniej w tym tygodniu pojawiły się informacje, że ekipa "The Dark Knight Rises" będzie pracować w Glasgow, jak się okazuje nie jest to jedyna lokalizacja w Szkocji, która zainteresowała twórców nowego filmu o Batmanie. Według Highland News w następnym miesiącu kilka scen do "The Dark Knight Rises" ma zostać nakręconych na Inverness Airport. Prawdopodobnie lotnisko zostanie wykorzystane do nakręcenia scen lotniczych, nie wiadomo jednak, którzy aktorzy wezmą w nich udział.

Natomiast według informacji podanych przez Showbiz 411 bohater, którego zagra Matthew Modine w "The Dark Knight Rises" ma być politykiem i kluczowym łotrem.

Brett Cullen i Chris Ellis dołączyli do obsady "The Dark Knight Rises"TDKR icon
Dodano: 24-05-2011, 10:42 Autor: Q
Obsada najnowszego filmu o Batmanie cały czas się powiększa. Ostatnio dołączyli do niej znany z filmu "Apollo 13" Brett Cullen, który zagra sędziego i Chris Ellis, który wcieli się w rolę księdza.

Źrodło: Variety

Glasgow "zagra" Gotham City w "The Dark Knight Rises"TDKR icon
Dodano: 23-05-2011, 19:00 Autor: Q
W oficjalnym oświadczeniu na temat rozpoczęcia zdjęć do "The Dark Knight Rises" pojawiła się informacja, że film kręcony będzie m.in. w Szkocji. Według informacji The Daily Record Glasgow będzie jednym z miast, które "zagra" Gotham City w nowym filmie o Batmanie.

Lokalizacje w Glasgow przymierzane były już do poprzedniego filmu, ale ostatecznie nie skorzystano z nich. Tym razem Nolan ma już pomysł na kilka scen, które zostaną nakręcone w największym Szkockim mieście.

Źródło: The Daily Record

Czy teaser "The Dark Knight Rises" dołączony będzie do nowego "Harry'ego Pottera"?TDKR icon
Dodano: 22-05-2011, 15:58 Autor: Q
Według najnowszych plotek pierwszy teaser "The Dark Knight Risse" ma zostać dołączony do filmu "Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 2", który swoją premierę będzie miał 15 lipca.

Źródło: CBM

Modine i Conti dołączyli do obsady "The Dak Knight Rises"TDKR icon
Dodano: 21-05-2011, 00:40 Autor: Q
Matthew Modine ("Full Metal Jacket") i Tom Conti ("Reuben, Reuben") oraz młodziutka Joey King dołączyli do obsady filmu "The Dark Knight Rises". Niestety obecnie nie ma żadnych informacji na temat ról w jakie mieliby się wcielić.UPDATE:
Matthew Modine ma zagrać postać zwaną "Nixon".

Źródło: Variety

Pierwsze zdjęcie Bane'a z "The Dark Knight Rises"!TDKR icon
Dodano: 20-05-2011, 17:27 Autor: Q
Ruszyła oficjalna strona TheDarkKnightRises.com i tym samym, po szybkiej kampanii wirusowej podobnie jak to miało miejsce z pierwszą fotografią Jokera z "The Dark Knight", ujawniono pierwsze oficjalne zdjęcie Bane'a:


Zdjęcie Toma Hardy'ego w roli Bane'a w wysokiej jakości można obejrzeć tutaj. Swoją opinią na ten temat możecie się podzielić na forum BatCave.

Aktualne zdjęcia Anne Hathaway z LondynuTDKR icon
Dodano: 20-05-2011, 11:04 Autor: Q
Serwis CelebrityGossip.net zamieścił aktualne zdjęcia Anne Hathaway. Jak wiadomo aktorka obecnie w Londynie pracuje na planie "The Dark Knight Rises", tak więc prawdopodobnie tak będzie prezentować się w roli Seliny Kyle.

Za sprawą Sideshow Collectors pojawiły się także plotki na temat faktu, że Wayne trafi do aresztu oraz o scenie przesłuchania.

Content Management Powered by CuteNews
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk