.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: KOMIKS :: USA :: BATMAN :: ROK 2007 :: BATMAN #665 :.

BATMAN #665

Tytuły historii: The Black Casebook
Miesiąc wydania: Czerwiec 2007 (USA)
Scenariusz: Grant Morrison
Rysunki: Andy Kubert
Okładka: Andy Kubert
Kolory: Guy Major
Tusz: Jesse Delperdang
Liternictwo: Jared K. Fletcher
Ilość stron: 32

Prostytutki przyglądają się Batmanowi, który nie potrafi wstać po walce z fałszywym Nietoperzem. Jedna z nich decyduje się na pomoc i zabiera bohatera do samochodu. Gdy Bruce odzyskuje przytomność, prosi kobietę, by zawiozła go do pewnego tunelu. Tam wychodzi i dziękuje kobiecie za pomoc. Batman wykorzystuje specjalną windę by dostać się do jednej ze swych posiadłości. W tym samym czasie dzwoni również do Alfreda po pomoc.
Penthouse Wayne'a. Bruce widzi w koszmarze trzech fałszywych Batmanów oraz Damiana, który przekazuje ojcu, że trzeci duch jest najgorszy. Wayne budzi się w szoku, a koło niego znajdują się Alfred oraz Tim. Bruce opowiada towarzyszom o fałszywym Batmanie przypominającego Bane'a, a zaraz potem sprawdza, czy jego kręgosłup jest cały. Tim pyta się o zbrodniarza, jednak Wayne zabrania Robinowi konfrontacji z fałszywym Batmanem ze względu na to, że jest on wspomagany venomem i monster serum Hugo Strange'a. Mimo to, Drake chce odnaleźć przestępce. Bruce pyta Alfreda o Czarny Notes (The Black Casebook), który zawiera spisane przez Batamana nieprawdopodobne historie jak wampiry i podróże w czasie, które nie miały prawa się odbyć. Wśród zapisków znajdowała się również historia, w której Nietoperz spotkał trzy różne wersje samego siebie - Batmana zabójce z bronią, monstrualnego Batmana z ogromną siła oraz Batmana, który sprzedał duszę diabłu i zniszczył Gotham City. Tym razem jednak wizje stają się prawdą, dlatego Wayne prosi Alfreda, by ten poinformował Gordona o sytuacji, a sam wybiera się na pomoc Timowi.

  
Przykładowe Strony:
  

Tymczasem, fałszywy Batman zabija swoją kolejną kobietę i wyrusza znaleźć nową. Gdy wychodzi na zewnątrz, atakuje go Robin. Chłopiec nie radzi sobie w walce, jednak w odpowiednią porę przybywa Batman, który uderza w fałszywego Nietoperza Batmobilem. Wayne prosi Robina, by ten odprowadził pozostałe kobiety zbrodniarza w bezpieczne miejsce. Batman postanawia się zająć przestępcą, którego w końcu pokonuje. Nietoperz próbuje wyciągnąć informację od pokonanego, jednak na miejsce przybywa policja, która każe Batmanowi się wycofać. Nietoperz wysadza Batmobile, by odwrócić uwagę policjantów i ucieka.
Batmana zastanawia fakt, czemu policja kryje kryminalistę przebranego za Nietoperza. Spotyka się z Gordonem, by wyjaśnić tą sprawę, lecz komisarz mówi, że burmistrz zakazał mu się interesować tą sprawą.
Gdzie indziej, Talia wraca z ciężko pobitym Damianem, któremu udało się udowodnić swoje umiejętności walki i jednocześnie fakt, że na pewno jest synem Batmana. Damian zostaje zabrany do sali operacyjnej, a Talia dowiaduje się o kolejnych spotkaniach Bruce'a Wayne'a i Jezebel Jet. Wściekła kobieta zaczyna myśleć nad cała sytuacją.
Wenecja. Bruce Wayne oraz Jezebel spędzają czas na moście, gdzie obserwuje ich ogromna ilość paparazzi. Kobieta jest zmartwiona stanem zdrowotnym Bruce'a, jednak ten mówi jej, żeby się tym nie przejmowała, a następnie całuje ją. Całej sytuacji przygląda się tajemniczy człowiek w czarnych rękawicach...

Autor: kelen

Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk