.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: STRONA GŁÓWNA :: WSPÓŁPRACA :.

Witajcie w Jaskini Nietoperza, gdzie każdy fan postaci Mrocznego Rycerza znajdzie dla siebie swój własny kąt! Interesujesz się Batmanem lub postaciami z jego świata? Może masz coś do powiedzenia w tej kwestii, a chciałbyś dodać coś od siebie, a przy tym poszerzyć horyzonty własnej kreatywności? Dobrze trafileś!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współtworzenia strony! Serwis BatCave jest otwarty na wszelakie formy współpracy, które przyczynią się do jego właściwego funkcjonowania i dalszego rozwoju. Każda para rąk będzie tutaj pomocna! Jeśli tylko dysponujesz wolnym czasem, nie zwlekaj ani chwili dłużej!

« SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! »


Każda osoba zainteresowana pisaniem tekstów oscylujących w tematyce Batmana może bez problemu zostać współtwórcą BatCave. Wystarczy szczypta entuzjazmu i zaangażowania. Z chęcią wysłuchamy każdej propozycji!

Serwis BatCave jest tworzony przez pasjonatów, dlatego współpraca na naszych łamach nie wiąże się z żadnym wynagrodzeniem. Jesteśmy stroną tworzoną przez fanów dla fanów, co oznacza, że nikt z redakcji nie czerpie ze swojej pracy zysków pieniężnych, czy też materialnych.


Aktualnie poszukujemy osób, które chciałyby zająć się następującymi czynnościami:
  • Pisaniem streszczeń/recenzji komiksów. Serie starsze jak m.in. Batman: Legends of the Dark Knight, czy Batman: Shadow of the Bat, a także te wydawane aktualnie czyli m.in. Outsiders, Batman and Robin, Batman, INC., Batgirl, Batwoman.
  • Pisaniem recenzji do serialów animowanych, do których w serwisie znajdują się już opisy odcinków (m.in. The Batman, Justice League, Teen Titans).
  • Pisaniem streszczeń do serii animowanych z udziałem Batmana m.in. Superfriends, The Adventures of Batman z 1969 roku, oraz Young Justice.
  • Przygotowaniem biosów postaci, lub też opisów bohaterów związanych z uniwersum Batmana.
  • Pisaniem aktualnych newsów na tematy związane z komiksami.
  • Poszukujemy także osób bardzo dobrze znających html i php, oraz na tworzeniu stron internetowych.
Jeśli żadna z powyższych propozycji nie jest odpowiednia dla Ciebie? Nic nie szkodzi! Na pewno coś dla Ciebie znajdziemy!

Czego wymagamy od osób zainteresowanych współpracą? Przede wszystkim chęci do rozbudowy BatCave, odpowiedzialności i pracowitości by w tym procederze uczestniczyć. Żeby dołączyć do ekipy tworzącej BatCave wystarczy przynajmniej raz w miesiącu poświęcić kilka wolnych chwil na przygotowanie jednego streszczenia/recenzji czy innego tekstu. Zwłaszcza mile widziane będą osoby mogące pozwolić sobie na większe zaangażowanie w ciągłym poszerzaniu zasobów dostępnych na stronie. Jednak każda forma pomocy będzie stanowiła duży wkład w dalszą działalność serwisu.
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk