Suicide Squad: Kill the Justice League

(Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości)

Gatunek: Akcja

Producent: Rocksteady Studios

Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment

Oficjalna strona: suicidesquadgame.com

Premiera: 2 lutego 2024 [PlayStation 5, Xbox Series X|S i Steam]

Oto gra Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości od Rocksteady Studios, twórców serii Batman: Arkham – wyznaczająca trendy dla całego gatunku trzecioosobowa strzelanka, w której banda złoczyńców musi dokonać niemożliwego, by ocalić świat: zabić Ligę Sprawiedliwości.

Dołącz do niesławnego Oddziału Specjalnego X Amandy Waller (znanego jako Legion Samobójców), w skład którego wchodzą Harley Quinn, Deadshot, Kapitan Boomerang i King Shark, aby wykonać karkołomne zadanie zabicia Ligi Sprawiedliwości. Wkrocz do rozległego i dynamicznego Metropolis z otwartym światem, spustoszonego przez inwazję Brainiaca i terroryzowanego przez bohaterów, którzy kiedyś go chronili.

Każdy członek drużyny wnosi własną mechanikę przemierzania, która pomaga im poruszać się po rozległym i dręczonym walkami Metropolis, łącząc eksplorację w trybie swobodnej wędrówki i walkę na wysokościach, zapewniając niezapomniane wrażenia. Gracze mogą eksperymentować z różnymi stylami gry, aby zadać wrogom maksymalne obrażenia. Niezależnie od tego, czy grasz w trybie dla jednego gracza, czy w trybie online z maksymalnie trojgiem znajomych, gracze mogą podjąć się tej samobójczej misji na swój własny sposób.

Po premierze gracze mogą spodziewać się stale rozwijającego się Metropolis z nowymi, grywalnymi, darmowymi złoczyńcami, środowiskami, bronią, wydarzeniami w grze i nie tylko, a wszystko to w cenie zakupu gry podstawowej.


„Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości” to nowa, przeciwstawiająca się gatunkowi przygodowa gra akcji, strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, pozwalająca graczom wcielić się w członków Legionu Samobójców: Harley Quinn, Deadshota, Kapitana Boomeranga i King Sharka.

Głosu Harley Quinn użyczyła Tara Strong, Deadshot jest dubbingowany przez Bumpera Robinsona, Kapitan Boomerang przemawia głosem Daniela Lapaine’a, a King Shark jest dubbingowany przez Nuufolau Joela Seanoa, lepiej znanego pod pseudonimem All Elite Wrestling (AEW), Samoa Joe.

Gra zawiera nową historię osadzoną w uniwersum DC, w której Legion musi podjąć się niemożliwej misji, aby ocalić Ziemię i zabić największych superbohaterów DC na świecie, Ligę Sprawiedliwości. Kontynuuje ona narrację pięć lat po wydarzeniach z Batman: Arkham Knight. Gracze, którzy znają serię Batman: Arkham, zobaczą znane im elementy narracyjne w grze.

Gracze będą mogli modyfikować wygląd swoich postaci, dzięki nowemu wyposażeniu i broni, w miarę postępów w grze.

Gra jest grywalna solo lub z maksymalnie czterema graczami w trybie współpracy online. Gracze mogą wybrać jedną z postaci lub je zmieniać, kiedy tylko chcą, poza trybem aktywnej walki.

Gra będzie zawierała regularne popremierowe aktualizacje sezonowe, które będzie można zdobyć bez ponoszenia dodatkowych kosztów, tylko poprzez rozgrywkę. Aktualizacje będą obejmować nową zawartość fabularną, grywalne postacie, misje, sprzęt, broń, przedmioty kosmetyczne, wydarzenia w grze i nie tylko.

Gra „Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości” będzie zawierała opcjonalne przedmioty kosmetyczne do kupienia w grze, których można użyć do ulepszania grywalnych postaci. Każda Przepustka Bojowa zawierająca tylko elementy kosmetyczne będzie miała również poziomy premium, które będą dostępne poprzez opcjonalny zakup w grze. Wszystkie zakupy w grze będą całkowicie opcjonalne i nie wpłyną w żaden sposób na rozgrywkę.za
dni
1
0
4
godzin
1
1
minut
4
1
sekund
2
1

Kalendarium

Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

  • (47%, Głosów: 28)
  • (34%, Głosów: 20)
  • (12%, Głosów: 7)
  • (3%, Głosów: 2)
  • (2%, Głosów: 1)
  • (2%, Głosów: 1)

Głosujących: 59