Forum

Już wkrótce
 • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
 • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
 • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,
 • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,

| O SERIALU | TWÓRCY I OBSADA | RECENZJA (SEZONY 1-3) | GALERIA |


Harley Quinn (Kaley Cuoco), w końcu rozwiązała swoje sprawy z Jokerem raz na zawsze i próbuje na własną rękę zaistnieć, jako zbrodnicza Królowa Gotham City. Z pomocą Poison Ivy i obciachowej ekipy DC, Harley próbuje zasiąść przy największym stole dla nikczemników: Legion of the Doom.

Głosu tytułowej bohaterce użycza znana z “Big Bang Theory” Kaley Cuoco. W obsadzie znaleźli się również, Lake Bell jako Poison Ivy, Jim Rash jako Riddler, Ron Funches jako King Shark, JB Smoove jako Frank the Plant, Tony Hale jako Dr. Psycho, Giancarlo Esposito jako Lex Luthor, Christopher Meloni jako komisarz Gordon, Jacob Tremblay jako Robin/Damian Wayne i Diedrich Bader wcielający się w rolę Mrocznego Rycerza.

Pierwszy sezon zadebiutował na platformie streamingowej DC Universe 29 listopada 2019 roku. Od trzeciego sezonu produkcja powstaje dla HBO Max.


Sezon 1 (2019-2020)

Harley Quinn w końcu zrywa z Jokerem i próbuje na własną rękę zostać królową Gotham City. W tym animowanym serialu dla dorosłych Harley Quinn towarzyszy Poison Ivy oraz cała rzesza starych i nowych bohaterów oraz złoczyńców z uniwersum DC.

 1. “Til Death Do Us Part”
  Harley Quinn w końcu zrywa z Jokerem i próbuje na własną rękę zostać królową Gotham City. Wraz z Poison Ivy i chaotyczną grupą nieudaczników z DC walczy o miejsce przy stole złowieszczego Legionu Zagłady.
 2. “A High Bar”
  Harley bardzo chce stać się członkinią Legionu Zagłady. Wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką, Poison Ivy, próbuje zdobyć rozgłos organizując spektakularny napad. Czy uda jej się odnieść sukces? A może znowu zostanie upokorzona?
 3. “So, You Need a Crew?”
  Harley zdaje sobie sprawę, że potrzebuje drużyny do zorganizowania napadów, które przyciągną uwagę Legionu Zagłady. Postanawia zrekrutować zhańbionego przez Wonder Woman doktora Psycho i wybitnego zmiennokształtnego złoczyńcę z Gotham, Clayface’a.
 4. “Finding Mr. Right”
  Harley Quinn skompletowała drużynę, w której skład wszedł sam King Shark. Wschodząca superprzestępczyni potrzebuje teraz godnego przeciwnika. Harley zaczyna polować na grubą rybę Gotham, Batmana, ale finalnie wpada na Robina.
 5. “Being Harley Quinn”
  Szukając nowej kryjówki dla drużyny, Harley przechodzi (dosłownie) paraliżujący kryzys tożsamości. Doktor Psycho pomaga ekipie wejść do umysły Harley, żeby uwolnić ją z paraliżu. Akcja zamienia się w szaloną ucieczkę.
 6. “You’re a Damn Good Cop, Jim Gordon”
  Impulsywna Harley psuje napad, wynikiem czego Clayface traci rękę. Kończyna staje się dowodem w śledztwie prowadzonym przez komisarza policji Gotham, Jima Gordona. Ręka jest też kluczowym świadkiem w sprawie przeciwko Harley i jej ekipie.
 7. “The Line”
  Harley chce wprowadzić do swojej drużyny nieco „czarnego humoru”. Postanawia wyciągnąć z więzienia Queen of Fables, ale szybko odkrywa, że ta bajkowa przestępczyni jest trochę zbyt zła, jak na jej gust.
 8. “L.O.D.R.S.V.P.”
  Harley dostaje zaproszenie na przyjęcie zorganizowane dla przyszłych członków Legionu Zagłady. Poison Ivy odkrywa, że tak naprawdę to na niej zależy Legionowi. Czy ta sytuacja spowoduje rozdźwięk pomiędzy dwoma najlepszymi przyjaciółkami?
 9. “A Seat at the Table”
  Harley zostaje świeżo upieczoną członkinią Legionu Zagłady. Dociera do niej, że będzie musiała spędzać dużo czasu z Jokerem. Czy teraz gdy są sobie równi, Harley powróci do swojego toksycznego związku z Księciem zbrodni, Klaunem z Gotham?
 10. “Bensonhurst”
  Po kłótni z ekipą Harley wraca do domu w Bensonhurst. Czeka tam na nią jej kochająca matka i leniwy tato, który jest bardziej niebezpieczny, niż mogłoby się wydawać.
 11. “Harley Quinn Highway”
  Harley musi uratować Ivy ze szponów Stracha na wróble, który próbuje zebrać swoje feromony, aby wytworzyć super toksynę zamieniającą rośliny w potwory.
 12. “Devil’s Snare”
  Harley jest przekonana, że Legion Zagłady stoi za porwaniem Ivy i pustoszącymi Gotham drzewnymi potworami. Okazuje się jednak, że to pułapka!
 13. “The Final Joke”
  Harley staje do finałowej walki z Jokerem.

Sezon 2 (2020)

Harley Quinn pokonała Jokera, i Gotham City w końcu jest do wzięcia… cokolwiek z niego pozostało. Gotham zamieniło się w pustkowie, pozostawione w ruinie, po wielkim trzęsieniu ziemi spowodowanym zawaleniem się wieży Jokera. Świętowanie Harley w tym nowo powstałym chaosie zostaje przerwane, gdy Pingwin, Bane, Mr. Freeze, Riddler i Two-Face łączą siły, aby przywrócić porządek w podziemnym światku przestępczym. Nazywająca się Injustice League grupa stoi teraz na przeszkodzie Harley i jej ekipie przed przejęciem wyłącznej kontroli nad Gotham jako głównymi złoczyńcami miasta.

 1. “New Gotham”
  Harley Quinn w końcu pokonuje Jokera i Gotham jest na wyciągnięcie jej ręki. Gotham albo to, co z niego zostało.
 2. “Riddler U”
  Harley i Ivy działają pod przykrywką jako studentki college’u. Muszą pokonać Riddlera, który został dziekanem lokalnego uniwersytetu. Człowiek-Zagadka ma złowrogie plany wobec studentów – w tym Barbary Gordon, córki komisarza Gordona!
 3. “Catwoman”
  Harley i Ivy łączą siły z Catwoman, aby ukraść artefakt z muzeum, które zostało napadnięte przez samego Doktora Trapa. Tymczasem Doktor Psycho stara się udowodnić, że jest przywódcą, co Riddler wykorzystuje jako okazję do ucieczki.
 4. “Thawing Hearts”
  Podczas infiltracji siedziby Freeze’a Harley i załoga wpadają w pułapkę. Członkowie ekipy stają się ludzkimi szczurami laboratoryjnymi. Złoczyńca przeprowadza eksperymenty, mające na celu znalezienie lekarstwa dla jego kriogenicznie zamrożonej żony, Nory.
 5. “Batman’s Back, Man”
  Bruce Wayne budzi się ze śpiączki i zastaje Gotham pogrążone w chaosie. Od razu przywdziewa kostium nietoperza, ale czy jego ciało wciąż jest na tyle silne, żeby unieść ego Batmana?
 6. “All the Best Inmates Have Daddy Issues”
  Harley i Ivy zauważają poprawę stanu psychicznego Jokera (który w zeszłym sezonie wpadł do normalizującego kwasu). Zastanawiają się, czy ludzie mogą się tak po prostu zmienić.
 7. “There’s No Place to Go But Down”
  „Sędzia” Two Face skazuje Harley i Ivy na dożywocie w więzieniu Bane’a: ​​olbrzymim dole w ziemi. Tymczasem Jim Gordon i Batgirl postanawiają odzyskać siedzibę policji Gotham z rąk Two Face’a.
 8. “Inner (Para) Demons”
  Harley i Ivy czują się niezręcznie po pocałunku. Harley ucieka jak najdalej od swoich uczuć, a bieg wydarzeń prowadzi ją aż do Apokolips. W przeciwieństwie do Harley Ivy stawia czoła swoim uczuciom, a rodzice Kite Mana muszą się z tym pogodzić.
 9. “Bachelorette”
  Nadeszła pora na weekend panieński Ivy i kawalerski Kite Mana. Ivy i Harley w końcu rozmawiają o swoim pocałunku i zgadzają się, że był to niezwykle gorący moment. Harley urządza wieczór panieński Ivy na Themyscirze.
 10. “Dye Hard”
  Harley zostaje odrzucona przez Ivy i teraz samotnie spędza Wigilię. Nawiązuje ponownie kontakt z poczytalnym Jokerem. Bez Ivy Harley potrzebuje nowego najlepszego przyjaciela, a rozsądny Joker wydaje się idealnym powiernikiem.
 11. “A Fight Worth Fighting For”
  Żeby pokonać armię Psycho, Harley i Joker muszą znaleźć książkę z bajkami Fables, w której uwięziona jest Liga Sprawiedliwości. Książka jest ukryta w najgorszym możliwym miejscu – w domu byłej dziewczyny Jokera.
 12. “Lovers’ Quarrel”
  Darkseid zgadza się oddać świat doktorowi Psycho, jeśli ten przyniesie mu głowę Harley Quinn, ziemskiej kobiety, która czmychnęła z jego armią, nie wywiązując się z umowy.
 13. “Something Borrowed, Something Green”
  W finałowym odcinku drugiego sezonu liczy się tylko wielki ślub! Ivy i Kite Man dokonują ostatnich przygotowań, ale ich wyjątkowy dzień zostaje zakłócony przez nadgorliwego i niedocenianego komisarza Gordona.

Sezon 3 (2022)

Chaos i szaleństwo trwają w najlepsze w trzecim sezonie tego uszczypliwego i przezabawnego serialu animowanego dla dorosłych. Harley Quinn i Poison Ivy wracają do Gotham jako nowa para łotrzyc. Wraz ze swoją ekipą – King Sharkiem , Clayface’em, Frank the Plant– „Harlivy” stara się stać najlepszą wersją siebie, jednocześnie pracując nad długo wyczekiwanym planem Ivy, polegającym na przekształceniu Gotham w rajski Eden.

 1. “Harlivy”
  Po ucieczce ze ślubu Harley i Ivy wyruszają w trasę „Eat Bang Kill”, która prowadzi je do tajnego projektu, który Ivy porzuciła lata temu.
 2. “There’s No Ivy in Team”
  Harley zabiera załogę do escape room, aby wzmocnić relacje w grupie i wyostrzyć umiejętności przywódcze Ivy.
 3. “The 83rd Annual Villy Awards”
  Najwięksi i najgorsi złoczyńcy Gotham biorą udział w 83. dorocznej edycji Villy Awards, podczas której Harley i Ivy są nominowane do nagrody dla najlepszej pary.
 4. “A Thief, A Mole, An Orgy”
  Frank znika. Harley i Ivy podążają za wskazówką, która prowadzi je na… niekonwencjonalną imprezę.
 5. “It’s a Swamp Thing”
  Harley, Ivy i Nora jadą na wycieczkę do Nowego Orleanu w poszukiwaniu Swamp Thing, który może pomóc im znaleźć Franka.
 6. “Joker: The Killing Vote”
  Joker kandyduje na burmistrza.
 7. “Another Sharkley Adventure”
  Harley infiltruje galę z misją skonfrontowania się z porywaczem Franka, Brucem Wayne’em.
 8. “Batman Begins Forever”
  Załoga wchodzi do umysłu Bruce’a Wayne’a, aby zdobyć informacje na temat miejsca pobytu Franka.
 9. “Climax at Jazzapajizza”
  Bruce Wayne nieumyślnie powoduje apokalipsę zombie. Harley walczy o uratowanie miasta, podczas gdy Ivy odsłania swoją mroczną stronę.
 10. “The Horse and The Sparrow”
  Premiera filmu Clayface’a. Ivy jest kuszona do prowadzenia własnej odnogi Legionu Zagłady. Harley kwestionuje jej wybory życiowe.

Odcinek specjalny – luty 2023

 • “Harley Quinn: A Very Problematic Valentine’s Day Special”
  Gdy Harley obsesyjnie stara się, aby jej pierwsze walentynki z Ivy były najlepsze w historii, próby Bane’a aby zaimponować nieoczekiwanej randce wypadają fatalnie. W międzyczasie, po niefortunnym spotkaniu na randce online, Clayface popada w samouwielbienie.

Sezon 4 (2023)

 1. “Gotham’s Hottest Hotties”
  Harley stara się zdobyć szacunek rodziny nietoperzy, Ivy walczy o to samo w Legionie Zagłady.
 2. “B.I.T.C.H.”
  Harley zostaje zdegradowana i podąża za Alfredem. Ivy bierze udział w wydarzeniu networkingowym dla złych kobiet biznesu.
 3. “Icons Only”
  Harley i Ivy lecą samolotem do Vegas na weekendowy wypad, gdzie Harley stara się zachowywać jak bohaterka.
 4. “The First Person to Come Back From a Business Conference Without Chlamydia”
  Ivy uczestniczy w konferencji na Księżycu, podczas gdy rodzina nietoperzy wynajmuje Wayne Manor skandynawskim turystom.
 5. “Getting Ice Dick, Don’t Wait Up”
  Harley wyrusza na przygodę ze współlokatorką Batgirl. Ivy rozpoczyna współpracę z zespołem PR.
 6. “Metamorphosis”
  Harley bada nagłą śmierć bohatera, podczas gdy Ivy próbuje obalić Jonów, a Joker ogłasza zmianę kariery.
 7. “Most Culturally Impactful Film Franchise”
  Harley i Ivy korzystają ze sfery czasu i odwiedzają swoją przyszłość, gdzie dowiadują się o zbliżającej się apokalipsie.
 8. “II Buffone”
  Bane szuka rozwiązania swoich problemów we Włoszech. Nora broni LOD przed atakiem Lexa w długi weekend.
 9. “Potato Based Cloning Incident”
  Ivy bierze udział w turnieju golfowym dla celebrytów, a Harley poznaje mroczną prawdę o sobie samej.
 10. “Killer’s Block”
  Ivy rozbija przyjęcie urodzinowe na Księżycu, a Harley zastanawia się, jak najlepiej pomścić swojego przyjaciela.

za
dni
0
7
godzin
2
2
minut
2
5
sekund
4
7


za
dni
7
1
godzin
2
2
minut
2
5
sekund
4
7

Kalendarium

Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki