DC Animated Universe (1993-2019):

Wspólne uniwersum skupione na grupie animowanych seriali telewizyjnych opartych na DC Comics i wyprodukowanych przez Warner Bros. Animation, rozpoczęte 1992 roku z premierą Batman: The Animated Series a zakończone na Justice League Unlimited w 2006 roku. Do części tego kontinuum zalicza się również filmy animowane i krótkometrażowe, komiksy, gry. W produkcjach głosu Batmanowi użyczał Kevin Conroy. Akcja Batman and Harley Quinn oraz Justice League vs. The Fatal Five jest osadzona w DC Animated Universe ale ich przynależność do kanonu pozostaje kwestią otwartą.

DC Animated Movie Universe (2013-2020):

Seria filmów animowanych o superbohaterach, opartych na postaciach i historiach DC Comics skierowanych bezpośrednio na rynek kina domowego, tworząca wspólne uniwersum. Pierwszym filmem, który zapoczątkował całość był Justice League: The Flashpoint Paradox, w którym głosu Batmanowi użyczył Kevin Conroy. W kolejnych produkcjach w rolę Batmana wcielił się Jason O’Mara.

Pozostałe:

Tomorrowverse (2020-2024):

Seria filmów animowanych o superbohaterach, opartych na postaciach i historiach DC Comics skierowanych bezpośrednio na rynek kina domowego, tworząca wspólne uniwersum. Pierwszym filmem, który zapoczątkował całość był Superman: Man of Tomorrow (2020). W kolejnych produkcjach w rolę Batmana wcielił się Jensen Ackles.

Kalendarium

Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"