We wtorek 23 kwietnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: DARK AGE #2
  Winny zarzucanych mu czynów! Kiedy młody i pozbawiony celu Bruce Wayne trafia do więzienia, szuka sposobu na skrócenie wyroku i powrót do swojego czarującego stylu życia. Nie wie, że zapisanie się na wycieczkę do wojska w Wietnamie zmieni go na zawsze. Zobacz narodziny Nietoperza pod czujnym okiem jedynego w swoim rodzaju sierżanta Ra’s al Ghula!
 • BATMAN: THE BRAVE AND THE BOLD #12
  Batman i Maps rozwikłali potworną tajemnicę, która terroryzuje Gotham, ale czy uda im się ją powstrzymać na czas? Rozbrzmiewa szkolny dzwonek, a przygoda Batmana w Gotham Academy dobiega końca!
  Podczas gdy Artemis kontynuuje swoje poszukiwania, Lois Lane spotyka tajemniczą postać stojącą za “The Hunt”, wyzwaniem online, które wkroczyło do prawdziwego świata ze śmiertelnymi konsekwencjami!
  Na koniec, ale zdecydowanie nie mniej ważne – nie przegap najnowszej odsłony Batman: Black & White, narysowanej przez jednego z najbardziej legendarnych artystów czarno-białych komiksów, Charliego Adlarda z The Walking Dead!
 • DETECTIVE COMICS #1084
  Miasto błyszczy na horyzoncie. Jego miasto. Jego obowiązek obrony i ochrony. Ale dom się zmienił. Skorumpowany przez hipnotyczne sugestie Orghamów. Zmutowane w coś, czego nie rozpoznaje. To nie jest miasto, które Batman pamięta. Ale miasto też nie pamięta Batmana.
  Gotham Nocturne: Act III nadszedł i rozpoczęło się odliczanie do finału epickiej gotyckiej opery Ram V. Nie jesteście gotowi.
 • HARLEY QUINN #39
 • THE PENGUIN #9
  Powrót Pingwina do Gotham City był powrotem do domu na wiele sposobów! Spotkanie z jego bezwzględnymi, krwiożerczymi bliźniakami – tymi, którzy “odziedziczyli” jego imperium, w tym Iceberg Lounge – to rodzinne spotkanie na wieki! (I jest krwawe!).
 • JOKER THE MAN WHO STOPPED LAUGHING HC VOL 02

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
2
8
godzin
0
7
minut
5
9
sekund
0
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):