Dzisiaj do sprzedaży trafił 71. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów “JLA – Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy” w cenie 49,99 zł (w prenumeracie 44,99 zł). Kolejny komiks związany z Batmanem – “Superman Odrodzenie: Próby Supersynów” – będzie można kupić 5 czerwca.

Amerykańska Liga Sprawiedliwości i Amerykańskie Stowarzyszenie Sprawiedliwości łączą siły pod kierownictwem Brada Meltzera (“Kryzys tożsamości”) Geoffa Johnsa (“Nieskończony Kryzys”) w prawdziwie epickim crossoverze publikowanym w numerach “JLA” i “JSA”. “Sago o Błyskawicy” to historia, w której te dwie ekipy muszą rozszyfrować cel zagadkowych działań przybyłych z XXXI wieku siedmiorga członków Legionu Superbohaterów, którzy nie cofną się przed niczym i nawet za cenę życia są gotowi wypełnić tajemniczą misję. Czy jednak przywrócenie do życia ich nieżyjącego towarzysza okaże się jedynym celem, który sobie wyznaczyli?

W niniejszym tomie, zilustrowanym przez Eda Benesa (“Ptaki Nocy”) i Dale’a Eagleshama (“Sprzysiężenie Łotrów”), znajdziecie również uhonorowana Nagroda Eisnera historie zatytułowana “Ściany” z rysunkami Gene’a Ha (“Top 10”), a do tego esej opowiadający o powstawaniu tego crossoveru oraz posłowie autorstwa Pattona Oswalta.

Autorzy: Brad Meltzer, Geoff Johns
Rysunki: Ed Benes, Dale Eaglesham, Shane Davis, Fernando Pasarin, Gene Ha

Liczba stron: 192

Tom zawiera: JLA #8-12; JSA #5-8

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
3
7
godzin
0
2
minut
0
7
sekund
4
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):