We wtorek 16 kwietnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • NIGHTWING #113
  Od lat czterdziestych widziałeś, jak przechodzi drogę od akrobaty do sieroty; od Dicka Graysona do Robina; od Robina do Nightwinga. Widziałeś, jak pracował u boku najpotężniejszych bohaterów wszechświata, przeciwko najbardziej złowrogim złoczyńcom. Widziałeś, jak Dick Grayson robi tak wiele rzeczy, ale teraz, w jego 300. numerze, zobaczysz go… cóż, będziesz musiał po prostu odebrać numer i się przekonać. Dołącz do nas w tym legendarnym 300. kamieniu milowym!
 • BATMAN: OFF-WORLD #4
  W odległej, rozdartej wojną galaktyce Batman obiera sobie za cel nikczemną Kompanię Górniczą Blakksun. Ale na jego drodze staje najbardziej bezwzględny łowca nagród we wszechświecie, człowiek znany tylko jako Thanagarian.
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #26
  Strzeż się mocy DOOM-MITE’a! Po wstrząsających wydarzeniach z Batman/Superman: World’s Finest 2024 Annual i numeru #25, to Mr. Mxyzptlk i Bat-Mite muszą przekonać Batmana i Supermana, że tym razem są prawdziwi! Jeśli ten dynamiczny duet dziwnych par nie może współpracować, cały nasz wymiar jest zagrożony!
 • CATWOMAN #64
  “Nine Lives” wkracza w szósty rozdział! Selina dokonała prawie każdego śmiertelnego napadu na Ziemi, więc teraz nadszedł czas, aby udać się w kosmos! We wszechświecie pełnym międzyplanetarnych bohaterów i złoczyńców tajemnice są pozostawiane w dziwnych miejscach, a jedna z nich szczególnie przykuła uwagę Catwoman. Zbliżając się do znajomej, ale opuszczonej stacji, może chcieć uważać na swoje tyły, ponieważ nie jest jedyną osobą spacerującą wśród gwiazd!
 • TITANS #10
 • BATMAN WHITE KNIGHT PRESENTS GENERATION JOKER HC (MR)
 • JUSTICE LEAGUE DARK REBIRTH OMNIBUS HC
 • TIM DRAKE ROBIN TP VOL 02 A CASE OF CHAOS

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
0
9
sekund
5
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):