.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: KOMIKS :: USA :: BATMAN :: ROK 2007 :: BATMAN #668 :.

BATMAN #668

Tytuł historii: Now--We Are Dead!
Miesiąc wydania: Wczesny listopad 2007 (USA)
Scenariusz: Grant Morrison
Rysunki: J.H. Williams
Okładka: J.H. Williams
Kolor: Dave Stewart
Liternictwo: Ken Lopez
Ilość stron: 32

Osiem lat temu. Pierwszy Knight, wraz ze swym synem Cyrilem, przybywają na spotkanie Club of Heroes w budynku Johna Mayhewa. Ojciec zostawia syna w recepcji, a gdy wchodzi do pokoju, w którym odbywa się spotkanie, zaczyna atakować słownie założyciela klubu. Legionary próbuje uspokoić Knighta, jednak ten rzuca się na Włocha, a świadkiem zajścia staje się Cyril, który wbiegł do pokoju.
Obecnie. Batman i reszta członków klubu zastanawia się nad śmiercią Legionary oraz zniknięciem Knighta. Wszyscy zgodnie stwierdzają, że wśród nich jest morderca, a Knight miał motyw, by zabić włoskiego bohatera. Batman, wraz z Robinem i Squire, kieruje się do pokoju z monitoringiem. Po drodze Nietoperz wyjaśnia Robinowi, że bohaterowie z Club of Heroes wcale nie są gorszymi od nich, a nawet otyły i chciwy Legionary był kiedyś dobrym bohaterem, jednak zaczął brać łapówki i oddał miasto w ręce szaleńca zwanego Charlie Caligula. Mówiąc to, Batman znajduje ślady po kurczaku, który jadł Włoch, na monitorze, który monitoruje bibliotekę.
W tym samym czasie reszta klubu również chce działać, bo być może Batman mógł coś przeoczyć. Wingman sugeruje, że to właśnie Mroczny Rycerz może być mordercą, jednak w tej samej chwili Nietoperz wchodzi przez drzwi i mówi, że gdyby tak było, ten już byłby martwy. Batman zabiera wszystkich do biblioteki.

  
Przykładowe Strony:
  

W bibliotece bohaterowie znajdują źle czującego się Knighta. Badając go, Man-of-Bats odkrywa, że ma w sobie bombę, a sam Cyril mówi, że ktoś zmusił go siłą do połknięcia czegoś. Squire wspomina, że ojciec Knighta został zabity w taki sam sposób przez jego arcywroga, Spring Heeled Jacka. Bohaterowie nie znajdując żadnego innego śladu w pomieszczeniu, opuszczają go, gdy nagle ze zbroi rycerzy w holu wydobywają się pociski. Podczas ich unikania, Robin i Squire oddzielają się od reszty i wracają do biblioteki, by jeszcze raz sprawdzić, czy czegoś nie przeoczyli. Tim próbuje odnaleźć źródło światła, które było widoczne na nagraniu, lecz nigdzie nie znajduje lampy. Odkrywa jednak przycisk, który otwiera ukryte przejście, z którego wydobywa się światło. Idąc tajemnym tunelem w dół odnajdują Reavena Red.
Tymczasem Dark Ranger próbuje otworzyć drzwi swoim plazmowym pistoletem. Gdy Musketeer wspomina o swoim przeciwniku, Pierrote Lunaire, Gaucho ratuje go od ataku małego robota skorpiona, którego używa morderczyni - Scorpiana. Gaucho wspomina również, że roboty, które ich wcześniej zaatakowały przypominały te, których używa jego przeciwnik - El Sombrero. Dark Rangerowi w końcu udaje się otworzyć przejście. Przechodząc przez drzwi, bohaterowie zauważają martwe ciało Wingmana. Z głośników wydobywa się głos, który informuje, że bohaterowie zostali wybrani, by reprezentować dobrych w konkursie dobro kontra zło, w którym najwidoczniej zło wygrywa. Głos informuje również, że młodsi partnerzy herosów są uwięzieni.

"Przewaga: źli"
"Hh. Nie wydaje mi się" - odpowiada Batman.

Autor: kelen

Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk