.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: INFO :: WYPOSAŻENIE :: INNE :.

Chociaż podstawową bronią Batmana są batarangi, to korzysta on jeszcze z wielu pomocnych narzędzi.

HAK DO WSPINACZKI PO ŚCIANACH - sprzęt ten nie służy do walki z przeciwnikami, ale jest niezbędny do funkcjonowania Nietoperza. Specjalnie skonstruowany hak pozwala bohaterowi wspinać się na wysokości lub też zjeżdżać na dół albo też na przeskakiwanie z budynku na budynek. BAT-KAJDANKI - czyli urządzenie, które niezwykle przydaje się, gdy Batman schwyta jakiegoś złoczyńcę. Nie są to jednak zwykłe kajdanki, ale zrobione z lekkiego nylonu zaimpregnowanego szafirem, który nałożony został na metalowy kabel. Tylko diamentowe narzędzie do cięcia może rozdzielić tą ekskluzywną biżuterią na nadgarstki.
STRZAŁKI - cicha, dmuchana, ale jakże niebezpieczna broń. Bruce Wayne nauczył się korzystać z tej wyrafinowanej broni od amazońskich myśliwych, Yanomamów. Myśliwi używali zatrutych strzałek, ale Batman preferuje nasączone środkiem usypiającym. PRZENIKAJĄCE ŻĄDŁO - "mądre" zasilane akumulatorem wiertło do haka, którego diamentowa końcówka umożliwia wczepienie się w aluminium, stal, albo w betonowe ściany. Żądło zostało jeszcze tak zaprojektowane, by móc do niego doczepić mini karabińczyk, albo linę dalekiego zasięgu.
SPREJ W AEROZOLU - zminiaturyzowany chemiczny arsenał Batmana zawiera farby na podczerwień, wybuchowe pianki, super chłodne elektroniczne urządzenia do zamrażania, oraz sprej usypiający. KULKI Z GAZEM - różnego rodzaju gazy są wykorzystywane przez Batmana. Błyskowe/hukowe, bomby dymne, łzawiące i odbijające się. Gazy są uwalniane poprzez rozbicie twardych, żelatynowych sferoidalnych kapsuł.
BAT-BOLAS - używania bolasa Bruce Wayne nauczył się od argentyńskiego hodowcy bydła. Zaadaptował on południowo amerykańskie, obciążone sidła by zaplątać w nie stopy kryminalistów zamiast bydła. BAT-GRANATY - Batman zazwyczaj wykorzystuje dwa rodzaje minimateriałów wybuchowych. Małe "kulkowate" granaty z 5 sekundowy opóźnionym zapalnikiem, oraz uderzeniowo/wybuchowe granaty, albo błyskowo/hukowe z 3 do 40 sekund opóźnieniem, sterowaniem radiowym, albo bungee-prima sznurowe detonatory.


Przygotował: Q

Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk