.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: KOMIKS :: USA :: BATMAN :: ROK 1996 :: BATMAN #533 :.

BATMAN #533

Tytuł historii: Legacy Prelude: Twelve Steps to the Heart of Hell
Miesiąc wydania: Sierpień 1996 (USA)
Scenariusz: Doug Moench
Rysunek: Jim Aparo
Okładka: Kelley Jones
Tusz: Bill Sienkiewicz
Kolor: Gregory Wright
Liternictwo: Todd Klein
Ilość stron: 32

<<< Kontynuacja z Batman: Shadow of the Bat #53

Podczas lotu do Sudanu Tim ma koszmary, w których ginie od śmiertelnej mutacji wirusa. Kiedy samolot znalazł się nad właściwym miejscem, bohaterowie używają spadochronów, a następnie pieszo udają się w wyznaczone miejsce.
W Gotham City Pingwin w rozmowie z Voderem nakłania go by ten zmanipulował mediami i doprowadził do wprowadzenia kwarantanny.
Na pustyni w Sudanie bohaterowie natrafiają na strażników przy wejściu do miejsca, które wskazał im Azrael. Po ich pokonaniu bohaterowie wchodzą do środka.

  
Przykładowe Strony:
  

W Gotham City Huntress zapala bat-sygnał by osobiście poinformować Gordona, że pod nieobecność Batmana będzie mógł na niej polegać. Podczas rozmowy komisarz zwraca uwagę, że jutro bohaterka może być bardzo potrzebne, bo ponownie rada miasta ma głosować nad kwarantanną.
Podążając labiryntem bohaterowie docierają do komnaty, o której wspominał im Azrael. Jednak w słojach, które znajdują się w środku nie znajdują tego, po co przybyli. Jednak Batman się nie poddaje i po dokładnym obejrzeniu słoi odkrywa na nich symbole znaków zodiaku. Po ustawieniu ich w odpowiedniej kolejności Nietoperzowi udaje się stworzyć mapę. Utworzona nawigacja doprowadza bohaterów do przejścia, które zagrodzone było ogromnym głazem (ale w walce o uratowanie Gotham nic nie jest wstanie powstrzymać Batmana!). Po odepchnięciu przeszkody i po pokonaniu kolejnych strażników, bohaterom udaje się wyjść na powierzchnię. Po przejściu kilku metrów natrafiają na szyb naftowy i na swojego starego, znajomego wroga...

>>> Kontynuacja w Detective Comics #700

Autor: Q

Dalszy cią wprowadzenia do Legacy... Z całych tych poszukiwań Batmana i jego pomocników i tak najważniejsze jest spotkanie starego wroga. Jednak przyjemnie zobaczyć, jak Nietoperz rozwiązują łamigłówki, by wykonać swoją misję. Mimo to działania w Sudanie to nie jedyne, jakie rozgrywają się w Batman #533. O ile wcześniejsza zaraza zdziesiątkowała Gotham, to cały czas pozostają osoby, które pragną wykorzystać panującą sytuację dla własnych celów. Niektórzy politycy są skorumpowani, dlatego Pingwin ma ułatwione zadanie...

Ocena: 3,5 nietoperka

Autor: Q

Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk