.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: KOMIKS :: USA :: BATMAN :: ROK 2002 :: BATMAN #599 :.

BATMAN #599

Tytuł historii: Bruce Wayne: Murderer?, Part 7: From The Inside Out
Miesiąc wydania: Marzec 2002 (USA)
Scenariusz: Ed Brubaker
Rysunki: Scott McDaniel
Okładka: Scott McDaniel, Patrick Martin
Tusz: Andy Owens
Kolor: Roberta Tewes
Liternictwo: John Costanza
Ilość stron: 32

<<< Kontynuacja z Robin #98

Podczas kolejnego spotkania swojego prawnika, pana Weissa, z przedstawicielem prokuratora, panią Willis, Sasha Bordeaux cały czas odmawia składania wyjaśnień, mimo że pani Willis próbuje ją przekonać, że Wayne zostanie skazany za morderstwo pierwszego stopnia i że jeśli nie zacznie zeznawać przeciwko niemu to także i ona trafi do więzienia.
Chociaż zamknięty w swojej celi Bruce Wayne zna trzy sposoby na wydostanie się z niej bez użycia żadnych narzędzi, to jednak Bruce Wayne nie może robić takich rzeczy co Batmana, a to oznacza, że obaj utknęli w celi i nie mogą odpowiedzieć na włączony bat-sygnał, choć bardzo by tego chcieli.
Podczas swojego pierwszego dnia Bruce stara się trzymać z dala od kłopotów, ale zaczepki ze strony członków gangu aryjskiego sprawiają, że kłopoty go nie omijają. Jednak cały czas Wayne zmuszony jest zachowywać się tak jak na niego przystało.
W wyniku morderstwa Vesper Fairchild media nie omieszkały w specjalnych reportażach przypomnieć o tragedii Wayne'a, a także dokładnie przeanalizować przy pomocy ekspertów wpływu tych wydarzeń na psychikę Bruce'a.

  
Przykładowe Strony:
  

Utrzymanie kontroli nad sobą w wiezieniu wśród wielu niewybrednych żartów jest coraz cięższe dla Bruce'a, prasa znowu depcze grób jego rodziców, a Wayne Enterprises rozpada się.
Podczas odwiedzin Alfreda, Bruce wykorzystuje kod, którego dawno temu nauczył go wierny lokaj, i przekazuje mu dokładnie, czego potrzebuje.
W nocy trzech aryjczyków postanawia dać Wayne'owi nauczkę za to, że ten odrzucił ich propozycje. Dzięki przekupieniu strażnika dostają się do celi Bruce'a, ale na miejscu nie zastają błagającego o litość playboya, ale kogoś kto od dłuższego czasu czekał na okazję by wyładować swoją złość.
Następnego dnia adwokat Sashy przekazuje jej najnowsze informacje na temat Bruce'a, który wysłał trzech współwięźniów do izby chorych.

>>> Kontynuacja w Detective Comics #767

Autor: Q

Po kilku częściach, które skupiły się na tle wydarzeń z Bruce Wayne: Murderer? wreszcie wracamy do sedna sprawy. Trzeba przyznać, że pokazanie zamkniętego Bruce'a Wayne'a w więzieniu jest bardzo interesującym obrazem bohatera. Teraz nie tylko musi on sobie radzić z pohamowaniem swoich możliwości, ale także ze znoszeniem zachowania współwięźniów. Ale wszystko do czasu, Batmana przecież nie na długo da się uziemić, a na pewno z pomocą Alfreda Bruce już znalazł sposób jak zadziałać w swojej sprawie tak, więc kolejna część Bruce Wayne: Murderer?, która rozgrywać się będzie na łamach Detective Comics zapowiada się niezwykle obiecująco.

Ocena: 4,5 nietoperka

Autor: Q

Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk