.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: KOMIKS :: USA :: ROBIN :: ROK 2002 :: ROBIN #98 :.

ROBIN #98

Tytuł historii: Bruce Wayne: Murderer?, Part 6: The Thin Line
Miesiąc wydania: Marzec 2002 (USA)
Scenariusz: Chuck Dixon
Rysunki: Pete Woods
Okładka: Bill Sienkiewicz
Tusz: Andrew Pepoy
Kolor: Noelle Giddings
Liternictwo: Willie Schubert
Ilość stron: 32

<<< Kontynuacja z Birds Of Prey #39

Chociaż Tim dostał szlaban to wszechobecne dookoła informacje na temat morderstwa Fairchild sprawią, że Robin wymyka się by, chociaż przez moment odreagować wszystko podczas rozprawiania się z trzema zbirami. Jednak po powrocie do Brentwood Tim zastaje pakującego się Alfreda. Jak się okazuje wierny lokaj Wayne'a, mimo faktu, że Bruce wyraźnie stwierdził, że nie chce by jego bliscy mieszali się w tą sprawę, nie zamierza go opuścić. Tim musi jednak cały czas pozostać w Brentwood.
Sprawy dla Tima układają się coraz lepiej, jego stopnie się poprawiają, jego współlokator zaczyna leczyć swoje uzależnienie, jednak jego bliscy nie mają już tyle szczęście. Jack Drake otrzymuje do swojego doradcy finansowego, bardzo złe wieści.

  
Przykładowe Strony:
  

Sytuacja nie najlepiej przedstawia się także dla Spoiler i Batgirl, które próbując odnaleźć Batmana odkrywają, że dojście do jaskini zostało zamknięte.
Tymczasem sprawy zaczynają się komplikować również w Akademii w Brentwood, kiedy grupa zbirów przychodzi do kolegi Tima, Kipa Ketteringa. Gangsterzy porywają chłopaka, a pozbawiony swojego Redbirda Drake rusza za nimi na swojej desce, ale niestety ta zostaje roztrzaskana przez kule wystrzelone przez porywaczy.
Jack Drake dowiaduje się, że jest praktycznie bankrutem, a to oznacza, że Tim będzie musiał pożegnać się z Akademią w Brentwood.

>>> Kontynuacja w Batman #599

Autor: Q

Nudny numer, nie mający w sumie wiele do zaoferowania jako część Bruce Wayne: Murderer?. Fani Robina, którzy śledzą regularnie serie nie powinni narzekać, ale natomiast osoby, który sięgnęły tylko po ten numer, bo stanowi on kolejna część Bruce Wayne: Murderer?, będą mocno zawiedzone.

Co prawda w numerze pojawia się kilka ważnych kwestii jak bankructwo Jacka Drake'a, które nie pozostanie bez wpływu na życie Tima, ale jednak jest tego stanowczo za mało, a chyba wszystkich bardziej interesuje tajemnicze morderstwo Fairchild niż porwanie Kipa Ketteringa. Na szczęście historia kontynuowana będzie w Batman #599, gdzie powinno pojawić się więcej odpowiedzi na nurtujące czytelników pytania.

Ocena: 3 nietoperki

Autor: Q

Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk