.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: KOMIKS :: USA :: BATMAN :: ROK 2008 :: BATMAN #678 :.

BATMAN #678

Tytuł historii: Batman R.I.P.: Part 3, Zur En Arrh
Miesiąc wydania: Sierpień 2008 (USA)
Scenariusz: Grant Morrison
Rysunki: Tony Daniel
Okładka: Alex Ross
Tusz: Sandu Florea
Kolor: Guy Major
Liternictwo: Randy Gentile
Ilość stron: 32

Do chatki w której Tim Drake analizuje zapiski Bruce'a wkraczają Pierrot Lunarie i Springheeled Jack. Jednak bohater w porę zdał sobie sprawę z obecności przeciwników i zdążył uciec na motorze.
Gdzieindziej Bruce Wayne odzyskuje przytomność po tym jak został nafaszerowany narkotykami przez dr Hurta i odkrywa, że spał na miejscu bezdomnego.
Nightwing powstrzymuje złodziei, którzy włamali się do muzeum. Chwilę później kontaktuje się z nim Robin, który nie może znaleźć Bruce'a i dlatego chce się spotkać z Richardem. Tymczasem na drodze Nightwinga staje Scorpiona z Club of Villains.

  
Przykładowe Strony:
  

Bruce wraz z bezdomnym Honorem Jacksonem zostaje zaatakowany przez grupę złodziei. Chociaż Wayne nie pamięta, kim jest to jego instynkt nie zapomniał jak należy radzić sobie w takich sytuacjach. Bohaterowie domyślają się po ubraniu i wyglądzie Bruce'a, że nie przybywa on zbyt długo na ulicy. Jackson zostawia Wayne'owi tajemnicze urządzenie i wskazuje mu drogę, gdzie ten ma się udać w nocy. Później, kiedy bohaterowie siedzą nad brzegiem rzeki Honor znika. Później Bruce udaje się w wyznaczone miejsce i natrafia na handlarza narkotyków na Crime Alley, który informuje go, że Honor Jackson zmarł dzień wcześniej na skutek przedawkowania.
Robin czeka w umówionym miejscu na Nightwinga, jednak ten się nie pojawia. Okazuje się, że bohater został zamknięty w zakładzie Arkham.
W jaskini Batmana dr Hurt w stroju przypominającym nietoperza świętuje swój sukces.
Tymczasem nad rzeką Burce powtarza słowa "Zur En Arrh" i z rzeczy zostawionych przez Jacksona przygotowuje sobie kostium, bo przecież jest on Batmanem, kiedy kończy u jego boku pojawia się Bat-Mite.

Autor: Q

Poprzednie numery mnie nie zachwyciły i nie inaczej jest w przypadku Batman #678. W historii zamiast jakiś wyjaśnień pojawia się tylko więcej nie wiadomych, a to nie zachęca by sięgnąć po kolejny numer.

Bruce Wayne spacerujący po Gotham City i mimo, że nie wygląda na typowego bezdomnego to nikt go nie rozpoznaje. Również sam bohater nie próbuje dowiedzieć się kim jest, ale przecież w historii Granta nie powinniśmy oczekiwać sensownych rozwiązań.

Jeśli komuś podobały się wcześniejsze wyczyny Morrisona to raczej nie pożałuje, gdy przeczyta ten numer.

Jedynym mocnym elementem numeru są rysunki Daniela, ale na nie wiele się one zdają kiedy dostajemy historię, która jednych zachwyca, a drugich odrzuca.

Ocena: 2 nietoperki

Autor: Q

Poprzednia Strona




WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files





© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk