.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: KOMIKS :: WYDARZENIA :: BATMAN R.I.P. :.
Batman R.I.P. to nazwa wydarzenia, które na zawsze zmienić legendę Mrocznego Rycerza. Nieznane są żadne pewne informacje, wszystkie plotki dotyczące śmierci Wayne'a to na razie tylko spekulacje, ale wypowiedź scenarzysty, że "To jest koniec Bruce'a Wayne'a w roli Batmana" nie jest zbyt krzepiąca.

Co z tego wyjdzie, czy Morrison stanie się wrogiem publicznym numer jeden wśród fanów jedynego prawdziwego Batmana, którym jest Wayne, Bruce Wayne? Wszystko okaże się po zakończeniu Batman R.I.P..BATMAN #676BATMAN #677BATMAN #678BATMAN #679

BATMAN #680BATMAN #681

ROBIN #175ROBIN #175

DETECTIVE COMICS #846DETECTIVE COMICS #847DETECTIVE COMICS #848DETECTIVE COMICS #849

DETECTIVE COMICS #850

NIGHTWING #147NIGHTWING #148NIGHTWING #149NIGHTWING #150

BATMAN AND THE OUTSIDERS #11BATMAN AND THE OUTSIDERS #12BATMAN AND THE OUTSIDERS #13
 • BATMAN #676

  Batman R.I.P.: Part 1, Midnight In the House of Hurt
  Scenariusz: Grant Morrison
  Rysunki: Tony Daniel

  Czy jesteś gotowy na Batman R.I.P.?

  Początek epickiej historii, która na zawsze zmieni legendę Mrocznego Rycerza! Wszystko, co Grant Morrison przedstawił w swoim runie w Batmanie prowadziło do tej historii i już nic nie będzie takie same.

  Kto przeżyje? Kto zginie? Kto będzie Batmanem? Odpowiedzi, które znajdziesz w Batman R.I.P. na pewno będą szokujące.
 • BATMAN #677

  Batman R.I.P.: Part 2, Batman in the Underworld
  Scenariusz: Grant Morrison
  Rysunki: Tony Daniel

  Kontynuacja Batman R.I.P., epickiej historii, która na zawsze zmieni legendę Mrocznego Rycerza! Jako, że w życiu Bruce'a Wayne'a dochodzi do interesującego zwrotu za sprawą Jezebel Jet, natomiast życie Batmana spada po równi pochyłej na samo dno.
 • BATMAN #678

  Batman R.I.P.: Part 3
  Scenariusz: Grant Morrison
  Rysunki: Tony Daniel

  Tajemniczy przeciwnik Batmana wygrał. Mroczny Rycerz stracił wszystko. Bruce Wayne jest teraz obłąkanym, wyodrębnionym ze społeczeństwa bezdomnym na ulicach Gotham. Czy jest szansa by Bruce odbudował tożsamość Batmana od podstaw, czy to naprawdę koniec jednego z najlepszych bohaterów?
 • BATMAN #679

  Batman R.I.P.: Part 4
  Scenariusz: Grant Morrison
  Rysunki: Tony Daniel

  Robin i Damian działają razem, tak dobrze przeczytałeś, by odnaleźć zaginionego Batmana. Tymczasem klub złoczyńców Hunchback, Pierrot Lunaire, King Kraken, Charlie Caligula, Scorpiana i El Sombrero szaleją w Gotham. Niesamowity czwarty rozdział Batman R.I.P. kończy się zaskakującym powrotem postaci, której się nie spodziewałeś.
 • BATMAN #680

  Batman R.I.P.: Part 5
  Scenariusz: Grant Morrison
  Rysunki: Tony Daniel

  To 5-część Batman R.I.P. i tym razem przedstawia dwa wydarzenia tak monumentalne, że jeden komiks ledwo może je pomieścić! W pierwszym Batman zmierzy się z Klubem Złoczyńców. Później pojawia się Joker, który wyzywa Mrocznego Rycerza na ostateczną bitwę na dowcipy. Czy Batman przetrwa którekolwiek z tych zagrożeń, a może jest to koniec najwspanialszego bohatera Gotham City?
 • BATMAN #681

  Batman R.I.P.: Part 6
  Scenariusz: Grant Morrison
  Rysunki: Tony Daniel

  Tutaj kończy się Batman R.I.P.. Finał, rozdzierająca serce konfrontacja pomiędzy Bruce'em Wayne'em i Jezebel Jet. Ostateczne przeznaczenie Mrocznego Rycerza. I przerażająca i szokująca prawda o Black Glove. W numerze także Joker, Club of Villains, Robin, Damian, plus zakończenie, którego nigdy byś się nie spodziewał - ten numer ma to wszystko!
 • ROBIN #175

  Scenariusz: Fabian Nicieza
  Rysunki: Joe Bennett

  Wydarzenia z Batman R.I.P., spowodowały wiele zniszczeń w życiu Tima, a to zagraża fundamentom, które ukształtowały go w roli Robina.

  Tim nie może sobie pozwolić na najmniejszy błąd. Nie przegap 1 części z szokującej 2-częsciowej historii, która nieodwołalnie zmieni występy Tima Drake'a w roli Robina i jego ciężko zdobytą przyszłość jako Batman.
 • ROBIN #176

  Scenariusz: Fabian Nicieza
  Rysunki: Joe Bennett

  Historia Batman R.I.P.. Szokujące podsumowanie, które rozpocznie życie Tima Drake'a, czy też je zakończy. Wraz z zaginięciem Batmana, Robin został nowym Mrocznym Rycerzem. Robin i Spoiler w zdecydowanej walce ze światkiem przestępczym, ale skoro tropów prowadzących do Batmana jest coraz mniej, finał tej walki zdecyduje o przyszłość Bat-rodziny!
 • DETECTIVE COMICS #846

  Scenariusz: Paul Dini
  Rysunki: Dustin Nguyen i Derek Fridolfs

  Część Batman R.I.P., oraz początek 5-cześciowej historii The Return of Hush!

  Czytelnicy, których zaskoczył powrót Catwoman w poprzednim numerze nic jeszcze nie widzieli, bo do życia Batmana powraca Hush. Co to oznacza dla Bruce'a Wayne'a?
 • DETECTIVE COMICS #847

  Scenariusz: Paul Dini
  Rysunki: Dustin Nguyen i Derek Fridolfs

  Tie-in Batman R.I.P.! Sekrety, które w dzieciństwie dzielili Bruce Wayne i Tommy Elliott, obecnie powodują niebezpieczne reperkusje. Czemu ta tajemnica doprowadza Husha do zniszczenia życia Batmana? I jaką rolę w planie Husha odgrywa Catwoman?
 • DETECTIVE COMICS #848

  Scenariusz: Paul Dini
  Rysunki: Dustin Nguyen i Derek Fridolfs

  Tie-in Batman R.I.P.! "Heart of Hush" część 3 z 5. Aby ocalić porwane dziecko Batman musi zmierzyć się ze Strachem na Wróble! Ale ich bitwa to tylko część planu Husha wymierzona przeciwko Batmanowi i Bruce'owi Wayne'owi, która przygotowuje grunt na najbardziej szokujące zakończenie tego roku! Gościnnie pojawia się Catwoman!
 • DETECTIVE COMICS #849

  Scenariusz: Paul Dini
  Rysunki: Dustin Nguyen i Derek Fridolfs

  Tie-in Batman R.I.P.! W tym przedostatnim rozdziale 5-częściowej historii "Heart of Hush," Batman przedziera się przez przestępczy światek Gotham City by dotrzeć do swojego groźnego przeciwnika. Ale po tym jak Mroczny Rycerz dowie się, co jego przyjaciel z dzieciństwa, który stał się złoczyńcą, zaplanował, czy Batman to przetrwa? Życie Bruce'a Wayne'a i Tommy'ego Elliota zatoczyło pełny krąg w tej historii początku i brutalnego końca.
 • DETECTIVE COMICS #850

  Scenariusz: Paul Dini
  Rysunki: Dustin Nguyen i Derek Fridolfs

  Tie-in Batman R.I.P.! Zakończenie "Heart of Hush" w specjalnym podwójnym jubileuszowym numerze! Życie Catwoman jest na krawędzi podczas finałowego starcia między Batmanem i Hushem! Życie Bruce'a Wayne'a już nigdy nie będzie takie same po konfrontacji z przyjacielem z dzieciństwa Tommy'm Elliotem i ujawnieniu szokującego sekretu!
 • NIGHTWING #147

  Scenariusz: Peter J. Tomasi
  Rysunki: Don Kramer i Sandu Florea

  Tie-in Batman R.I.P.! Two-Face pojawia się w Nowym Jorku, ale kiedy odgryza kawałek Wielkiego Jabłka, odkrywa, że jest zgniłe aż do ogryzka. Zmusi Nightwinga i cały Nowy Jork by zapłacili za swoje zbrodnie... chyba, że Nightwing ocali starą przyjaciółkę Harveya Denta od kul zabójcy.
 • NIGHTWING #148

  Scenariusz: Peter J. Tomasi
  Rysunki: Don Kramer i Sandu Florea

  Tie-in Batman R.I.P.! Nightwing został postrzelony przez zabójcę. Jak będzie mógł ocalić życie byłej miłości Harveya Denta, nim zabójca powróci by dokończyć swoją robotę i nim bohater wykrwawi się na śmierć. Czy Nightwing znajdzie azyl w jaskini, czy też zniknięcie Batmana doprowadzi do większej tajemnicy?
 • NIGHTWING #149

  Scenariusz: Peter J. Tomasi
  Rysunki: Don Kramer i Sandu Florea

  Tie-in Batman R.I.P.! Podczas gdy Batman zginął, Nightwing musi się zmierzyć z najniebezpieczniejszymi wrogami Mrocznego Rycerza - Killer Crociem, Pingwinem, Mr. Freeze'em, Poison Ivy, Dwiema-Twarzami i Jokerem - by ocalić życie kobiety napiętnowanej śmiercią.
 • NIGHTWING #150

  Scenariusz: Peter J. Tomasi
  Rysunki: Don Kramer i Sandu Florea

  Specjalny powiększony tie-in Batman R.I.P.! Obwiniając Nightwinga za śmierć starej przyjaciółki Dwie-Twarze poprzysięga zemstę na pierwszym Robinie i na Nowym Jorku. Uzbrojony w ten sam kwas, który zmienił go w Dwie-Twarze, Harvey Dent planuje oszpecić połowę mieszkańców Nowego Jorku, by zapłacili oni za jego stratę. Bez pomocy Mrocznego Rycerza Nightwing samodzielnie musi powstrzymać niebezpiecznego przeciwnika. Strzeż się kwaśnego deszczu podczas konfrontacji Nightwinga i Dwóch-Twarzy w finałowym rozdziale "The Great Leap"!
 • BATMAN AND THE OUTSIDERS #11

  Scenariusz: Frank Tieri
  Rysunki: Ryan Benjamin i Saleem Crawford

  Tie-in Batman R.I.P.! W pierwszej części 2-częściowej historii "Outsiders No More" drużyna zmierzy się z największym kryzysem w historii. Czy brak Mrocznego Rycerza oznacza koniec Outsiders? W tym numerze gościnnie debiutuje nowy zespół twórców Frank Tieri i Ryan Benjamin, a w centrum uwagi będzie punkt zwrotny w życiu dwójki bohaterów.
 • BATMAN AND THE OUTSIDERS #12

  Scenariusz: Frank Tieri
  Rysunki: Ryan Benjamin i Saleem Crawford

  Tie-in Batman R.I.P.! Oszustwa, waśnie i śmierć... ostatnia część historii "Outsiders No More" przedstawi koniec jednego z członków zespołu. Ale czy to także oznacza koniec drużyny?
 • BATMAN AND THE OUTSIDERS #13

  Scenariusz: Frank Tieri
  Rysunki: Ryan Benjamin i Saleem Crawford

  Tie-in Batman R.I.P.! Batgirl dosłownie staje pod ścianą, po tym jak pozostali członkowie Outsiders zwracają się przeciwko najmłodziej bohaterce Gotham City. Wraz ze zniknięciem Batmana, Cassandra Cain pozostała zupełnie sama. Czy Outsiders kiedykolwiek będą tacy sami? Kontynuacja historii Batman R.I.P. spowoduje katastrofalne skutki w całym DCU!

Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk