.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: KOMIKS :: USA :: ONESHOTY :: BRUCE WAYNE - THE ROAD HOME: ORACLE :.

BRUCE WAYNE - THE ROAD HOME: ORACLE

Miesiąc wydania (okładka): Grudzień 2010 (USA)
W sprzedaży od: 27.10.2010 (USA)
Scenariusz: Marc Andreyko
Rysunki: Agustin Padilla
Okładka: Shane Davis i Barbara Ciardo
Kolor: Brian Buccellato
Liternictwo: Dave Sharpe
Ilość stron: 32

<<< Kontynuacja z Bruce Wayne - The Road Home: Commissioner Gordon

Po tym jak Oracle dowiaduje się, że w Gotham City pojawił się osobisty oddział zabójców Ra's al Ghula, Seven Men of Death, którzy polują na Vicki Vale, natychmiast zawiadamia o wszystkim Insidera. Jak się okazuje obecnie reporterka jest pod jego opieką, ale żeby odwrócić uwagę zabójców Ghula, Bruce prosi Barbarę o zaangażowanie Birds of Prey.
Zastanawiając się, których bohaterów skierować do pomocy Insiderowi, Barbara przypomina sobie jak Bruce, po tym jak straciła władze w nogach, pomógł jej się pozbierać, dzięki czemu narodziła się Oracle.
Oracle włamuje się do sytemu policji i podaje kilka fałszywych zgłoszeń na temat Vicki Vale, dzięki czemu rozprasza zabójców Gula. W jedno miejsce wysyła Batgirl, Hawka i Dove'a, a w drugie Manhunter, Ragdolla i Man-Bata.

  
Przykładowe Strony:
  

Podczas gdy pomiędzy bohaterami a członkami Seven Men of Death dochodzi do walki, pewien mężczyzna z wyrzutnią rakiet namierza Vicki Vale i Insidera. Bohaterom udaje się jednak przeżyć. Lekko oszołomiony siłą wybuchu, którą wziął na siebie, Bruce każe uciekać reporterce, podczas gdy on sam postanawia zatrzymać napastnika. Dzięki temu dowiaduje się, że Ra's al Ghul chce złapać Vicki po to by ta nie zniszczyła dziedzictwa Batmana. Insider natychmiast przekazuje tę informację Oracle, która po analizie stylu jego poruszania się już jest pewna, że rozmawia z Wayne'em.
Uciekając przerażona Vicki Vale z publicznego telefonu próbuje dodzwonić się do Alfreda by prosić go o pomoc, ale nie udaje jej się podać żadnych konkretów, bo tuż obok niej pojawia się White Ghost.

>>> Kontynuacja w Bruce Wayne - The Road Home: Ra's al Ghul

Autor: Q

Czy z Bruce Wayne - The Road Home: Oracle dowiadujemy się czegoś nowego co by miało wpływ na przyszłość Barbary i Bruce'a? Nie. Oczywiście fajne wypada przedstawienie relacji pomiędzy Bruce'em i Barbarą po utracie przez córkę komisarza władzy w nogach, ale to jest przeszłość, a jaka czeka bohaterów przyszłość. Oprócz tego w numerze wiele akcji, z której tak naprawdę nic nie wynika, bo i tak wiadomo, że nawet nie pierwszoplanowi bohaterowie, z którymi współpracuje Oracle, w końcu poradzą sobie z przeciwnikami. Niestety również do niczego sensownego nie prowadzi nas ten numer.

Ocena: 3 nietoperki

Autor: Q

Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk