.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: KOMIKS :: USA :: OUTSIDERS :: ROK 2009 :: OUTSIDERS #22 :.

OUTSIDERS #22

Tytuł historii: The Hunt, Part 2
Miesiąc wydania: Listopad 2009 (USA)
Scenariusz: Peter J. Tomasi
Rysunki: Fernando Pasarin
Okładka: Tom Mandrake, Brian Reber
Kolory: Brian Reber
Tusz: Jay Leisten
Liternictwo: Travis Lanham
Ilość stron: 32

Fort Benton, Wayoming. Clayface porywa Stephene Brosky'ego, którego pomoc jest mu niezbędna. Kiedy na drugi dzień policja rozpoczyna śledztwo, na miejscu pojawiają się także Metamorpho i Geo-Force, który w próbce gliny pozostawionej przez złoczyńcę odnajduje ślady smektytu, minerału który ma większe możliwość absorpcji. Bohaterowie dowiadują się także, że porwany mężczyzna był górnikiem.
Tymczasem w nowej kryjówce grupy Owlmanowi i Black Lightingowi udało się usunąć implant z ciała Mr. Freeze'e, który został zamoknięty w specjalnej celi.
W międzyczasie w Luizjanie reszta Outsiderów podąża za śladami pozostawionymi przez Killer Croca, który próbując pozbyć się nadajnika umieszczonego przez Black Mask, odrzuca kawałki własnego ciała.

  
Przykładowe Strony:
  

Po tym jak górnikowi nie udaje się wydobyć z ciała Clayface'a implanta, złoczyńca ponownie udaje się do pobliskiego baru by znaleźć kolejnych "pracowników". Jednak na miejscu natrafia na Metamorpho i Geo-Force'a, którzy przewidzieli działania złoczyńcy i postanowili zastawić na niego pułapkę. Co prawda Clayface'owi udaje się zbiec, ale pod postacią gliny do jego ciała udaje się przeniknąć Rexowi. Dzięki temu bohater ratuje dwójkę dzieci, które na oczach ich ojca chciał zgładzić złoczyńca. Kiedy wszyscy są już bezpieczni na miejscu pojawia się Geo-Force, który uwalnia źródło metanu i przy pomocy jednej iskry spala Clayface'a w temperaturze 1000 stopi Celsjusza.
W międzyczasie na bagnach Luizjany pozostali bohaterowie kontynuują polowanie na Killer Croca, ale nie zdają sobie sprawy, że ich śladem podąża Man-Bat.

Autor: Q

Polowanie na złoczyńców Batmana w wykonaniu Outsiderów jest średnio interesujące. Wszyscy złoczyńcy postępują podobnie czyli za wszelką cenę próbują pozbyć się implantów wszczepionych im przez Black Mask. Niestety kompletnie niewykorzystany został najciekawiej zapowiadający się wątek, czyli ten związany z miejscem przegotowanym przez Wayne'a na wypadek, gdyby nie było możliwość zamknięcie łotrów w Arkham. W numerze przyzwoicie prezentuje się pomysł na złapanie Clayface'a, ale jako całość jest to zdecydowanie bardzo przeciętna historia.

Ocena: 3 nietoperki

Autor: Q

<<< POPRZEDNI NUMER - ROCZNIK 2009 - NASTĘPNY NUMER >>>
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk