.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: FILMY :: BATMAN & MR. FREEZE: SUBZERO :: BŁĘDY I POMYŁKI :.
| O FILMIE | TWÓRCY | OBSADA | MUZYKA | RECENZJA | PLAKATY | GALERIE | ZWIASTUNY |
| ADAPTACJA KOMIKSOWA | NAGRODY | CIEKAWOSTKI | BŁĘDY I POMYŁKI |

Kiedy Bruce i Alfred wracają z przyjęcia, natrafiają na przewrócony samochód Belsona. Widać że jest on częściowo zanurzony w wodzie. Chwile później, gdy Bruce zagląda do środka, aby zobaczyć kto jest właścicielem pojazdu, widać wyraźnie, że wody już nie ma.


Gdy Batman i Robin przybywają do domu Belsona widać że lądują na dachu budynku. Pytanie tylko, o co zaczepili swoje liny z hakami, skoro dom Belsona leży z dala od centrum, a w okolicy nie ma wyższych budynków?


W czasie nurkowania torba na ryby Victora jest o wiele mniejsza niż w momencie kiedy widzimy ją już na lądzie. Czyżby skurczyła się w wodzie?


Podczas sceny, kiedy Batman z Robinem łapią dwóch złodziei, w pewnym momencie widać że znak na piersi Batmana ma trochę inny niż zwykle kształt.


Na samym początku filmu Victor przynosi swojej żonie kwiat koloru pomarańczowego. Kiedy łódź podwodna niszczy kapsułę w której jest Nora, kamera pokazuje ten sam kwiat - jednak tym razem jest on już koloru żółtego.


Podczas wyjścia ekipy badawczej na teren Arktyki, widać, że jeden ze sterów łodzi podwodnej jej górnej części wygląda trochę inaczej niż normalnie.


Koszula Belsona na przyjęciu raz ma a raz nie ma przedziałki na środku. Podobnie jest jeszcze w kilku innych scenach.


Gdy Bruce i Dick przyjeżdżają na przyjęcie widać, że siedzący w samochodzie Alfred nie jest zapięty pasem. Moment później, gdy lokaj komentuje pod nosem wypowiedź Dicka widać wyraźnie, że pas już jest.


Podczas ucieczki z płonącej platformy, kiedy Belson odcumowuje motorówkę z nabrzeża, widać że własnoręcznie zdejmuję linę z uchwytu. Chwile później, gdy lekarz zapala silnik, widać że lina nadal jest na starym miejscu, a gdy rusza ta sama się odczepia.


Zaraz po tym jak Freeze zamraża palące się liny szybu widzimy, że kładzie swoją broń obok siebie. Gdy jednak chwile później Batman z Barbarą wychodzą z windy broni już tam nie ma. W dodatku Freeze leży już w zupełnie innej pozycji niż wcześniej. Jak mógł się tak szybko obrócić skoro miał złamaną nogę?


Gdy Freeze leży obok szybu windy z wyprostowaną lewą nogą można sądzić, że to ją właśnie złamał (wcześniej wyprostowana była prawa). W ostatniej scenie filmu widzimy że usztywnioną przez lód kończyną jest prawa noga.


Kiedy Batman próbuje ratować Mr. Freeze'a, widać że pęknięcia na szklanej kapsule złoczyńcy są w zależności od ujęcia inaczej rozmieszczone.


Na samym końcu filmu, kiedy Summer Gleeson oznajmia o tragicznej śmierci Victora Friesa pokazany jest wybuch i płonąca platforma wiertnicza. Skąd telewizja mogła mieć takie materiały skoro o położeniu schronienia Freeze'a wiedzieli jedynie Batman i Robin?


Jeden z elementów stroju Mr. Freeze'a, tj. koło u pasa jest raz koloru czarnego a innym razem szarego.


Kiedy Batman i Robin wchodzą wraz z Alfredem do jaskini nietoperza widzimy wyraźnie że winda jest za nimi. W kolejnym ujęciu jednak widać, że jest ona przed nimi, za tablicą komputera.


Podczas pościgu tylne światła pojazdu Freeze'a raz świecą się a raz nie.


Kiedy w szpitalu Belson zabiera się do wpisania nazwy grupy krwi w celu odnalezienia odpowiedniego dawcy, widzimy że na ekranie komputera nazwa jest już wpisana mimo, że na następnym ujęciu widać już wystukanych kilka liter.


Kiedy Barbara w czasie swojej ucieczki przed Belsonem i Freeze'em trafia do pomieszczenia, w którym leży Nora widać, że światła aparatury świecą się na zielono. Jednak przez chwilę ich kolor jest czerwony, a nie zielony, tak jak to powinno być.


W czasie wizyty w GothCorp chusteczka włożona do kieszeni garnituru Bruce'a jest w różnej pozycji w zależności od ujęcia. Również kamizelka pod marynarką jest raz mniejsza, a innym razem większa.


Przygotował: Woland   
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2011 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk