.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: KOMIKS :: USA :: BATMAN :: ROK 2007 :: BATMAN #670 :.

BATMAN #670

Tytuł historii: A Prelude to the Resurrection of Ra's al Ghul: Lazarus Rising
Miesiąc wydania: Grudzień 2007 (USA)
Scenariusz: Grant Morrison
Rysunki: Tony Daniel
Okładka: Tony Daniel
Tusz: Jonathan Glapion
Kolor: Guy Major
Liternictwo: Travis Lanham
Ilość stron: 32

<<< Kontynuacja z Robin Annual #7

W Hong Kongu jeden z członków League of Assassins atakuje I-Chinga, by poznać drogę do Nanda Parbat. Na szczęście Batman był w pobliżu. Okazuje się, że kontrole nad ciałem niedoszłego zabójcy przejął Sensei.
W międzyczasie Talia wysyła trzy zabójczynie, by zajęły się Batmanem.
Dziewczyny na przyjęciu zabijają jednego uczestnika, którego żart, że mogą go zamordować wzięty został zbyt dosłownie. Batman szybko rozprawia się ze swoimi, przecwiniczkami. Jednak jest bardzo zdziwiony, gdy dowiaduje się, że nie zrobiły tego dla Tali, ale dla Ra's al Ghula, który powrócił z za grobu.
Talię odwiedza jej ojciec. Dziewczyna informuje go, że League of Assassins jest cały czas wierna Demon Head, ale mimo to doszło do rozłamu i części członków przewodzi Sensei. Później Ra's al Ghul poznaje swojego wnuka Damiana i jest bardzo zdziwiony, że jego ojcem jest Batman.

  
Przykładowe Strony:
  

Batman w rozmowie z I-Chinguiem dowiaduje się, że Ra's powrócił, ale jego ciało zostało zniszczone, dlatego przeniósł swoją świadomość do ciała Sama Tanga, swojego byłego pracownika.
Niestety, mimo że Tang został wybrany, by udostępnić swoje ciało Ghulowi, to nie dotrzymał on warunków umowy i zatruł swój organizm radioaktywna substancją, przez co ciało odrzuca świadomość Ra'sa. Dlatego teraz Ghul chce wykorzystać ciało swojego wnuka. Damian jednak nie zamierza ulec woli dziadka, bo gdy jego ojciec dowie się, że Ra's powrócił, to odpowiednio go przywita. Ra's nie jest zadowolony z faktu, że Damian jest tak nieposłuszny, dlatego nasyła na niego odział zabójców. Talia nie może ich powstrzymać, ale syn Bruce'a umie o siebie zadbać. Widząc swojego wnuka w akcji, Ra's postanawia go oszczędzić, ale nie może mu pozwolić, by ten o wszystkim powiedział Detektywowi.

>>> Kontynuacja w Robin #168

Autor: Q

A Prelude to the Resurrection of Ra's al Ghul: Lazarus Rusing jak sam tytuł wskazuje to tylko wstęp do wielkiego wydarzenia jakim jest zmartwychwstanie Ghula. Początek jest mocno przeciętny, bo praktycznie nie dzieje się nic interesującego. Później jednak pojawia się ten, na kogo wszyscy czekają, Ra's al Ghul i od razu akcja staje się ciekawsza. Demon Head powrócił i chce wykorzystać ciało swojego wnuka. Damian nie podziela jednak planów swojego sławnego i wielce niebezpiecznego dziadka. Syn Bruce'a wydaje się być bardziej związany ze swoim ojcem, ale czy później nie stanie u boku Ra'sa?
Silnym elementem Batman #670 są rysunki Tony'ego Daniela, który potrafi pokazać sceny akcji, ale także wie jak przedstawić emocje bohaterów.
Jak przystało na wstęp mamy rozpoczętych wiele wątków, jedne są bardziej interesujące, inne niestety już mniej. Jak to wszystko się ułoży, przekonamy się dopiero w następnych częściach. Jak na razie jest przeciętnie, ale są wątki z bardzo dobrymi rokowaniami.

Ocena: 3,5 nietoperka

Autor: Q

Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk