.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: KOMIKS :: USA :: ONESHOTY :: BRUCE WAYNE - THE ROAD HOME: OUTSIDERS :.

BRUCE WAYNE - THE ROAD HOME: OUTSIDERS

Tytuł historii: Inside Interfence
Miesiąc wydania (okładka): Grudzień 2010 (USA)
W sprzedaży od: 13.10.2010 (USA)
Scenariusz: Mike W. Barr
Rysunki: Javier Saltarez
Okładka: Shane Davis
Tusz: Rebecca Buchman, Walden Wong
Kolor: Pete Pantazis
Liternictwo: Dave Sharpe
Ilość stron: 32

<<< Kontynuacja z Bruce Wayne - The Road Home: Red Robin

W Markovi Katanna poszukując informacji dowiaduje sie o planowanym zamachu na księcia Briona. Jak się okazuje po wybuchu zamieszek, wiele osób widzi w osobie Geo-Force'a zdrajcę narodu i chciałoby zobaczyć jego śmierć. Po powrocie do zamku Katanna zostaje zaskoczona przez Looker, a po chwili na miejscu zjawia się również Halo.
W Gotham City, Vicki Vale spotyka się Jackiem Ryderem. Rozmawia z nim na temat etyki dziennikarskiej, ale sama nie wie czy dostosować się do słów Jacka, który stwierdził, że jeśli historia nikomu nie pomaga, albo jeśli kogoś krzywdzi to należy z niej zrezygnować, czy też dalej dążyć do ujawnienia prawdy.
W zamku w Markovi zjawia się Geo-Force, który informuje, że znowu wybuchły zamieszki. Szybko jednak postanowia zacząć działać, dlatego Kattanie nie udaje się poinformować go o planach zamachu na jego życie.

  
Przykładowe Strony:
  

Na ulicach Markovi Batman przygląda się działaniom Outsiderów przeciwko tłumowi, który sam podburzył. Jest zadowolony ze sposobu, w jaki bohaterowie próbują zapanować nad zamieszkami, nie podejmując prób ataku. Jednak wszystko się zmienia, kiedy jeden mężczyzna wykorzystując wyrzutnie rakiet strzela wprost w Geo-Force'a. Batman szybko unieszkodliwia napastnika. Ale Halo bierze go za niedoszłego zabójcę i wraz z resztą bohaterów rusza za nim w pościg.
Bruce jednak nie zdążył nauczyć wszystkiego swojego zespołu, dlatego bez większych problemów przy pomocy lassa rozprawia się z Halo. Problemów nie stwarza nawet Looker, która próbuje użyć swoich zdolności wpływania na umysł innych osób. W przypadku Katany, Bruce wykorzystuje zalety przyspieszającego stroju. Schody pojawiają się wtedy, kiedy do walki włącza sie Geo-Force. Tego starcia od samego początku obawiał się Batman. Jednak mimo początkowej przewagi Briona Bruce'owi udaje się wykorzystać jego słabość. Doprowadza go do złości, dzięki czemu zyskuje szansę na jego unieszkodliwienia. Po zniknięciu tajemniczego przeciwnika Outsiderzy znajdują prawdziwego zamachowca.
W pałacu po zapewnieniu swoich przyjaciół, że nie wie, kim był tajemniczy mężczyzna, Katana udaje się do innego pokoju, gdzie zastaje Wayne'a. Okazuje się, że rozpoznała go po jego unikalnych ruchach i stylu walki. Chociaż Bruce nie jest do końca zadowolony z Outsiderów to zapewnia Katanę, że to ona stanowi prawdziwe spoiwo drużyny i że zawsze darzył ją wielkim zaufaniem. Jednak na chwilę obecną Outsiderzy nie są gotowi do realizacji planów, jakie dla nich przygotował.

>>> Kontynuacja w Bruce Wayne - The Road Home: Batgirl

Autor: Q

Z kolejnych działań Bruce'a naprawdę nie wiele wynika. Co prawda już od dłuższego czasu historie z Outsiderami mnie nie interesowały, a jak widać także i ten numer nic nie zmienił tej kwestii. Warto zwrócić uwagę na wydarzania z Gotham City, gdzie mamy kontynuację losów Vicki Vale, oraz końcową rozmowę z Katanny z Bruce'em. Po za tym po numer ten mogą sięgnąć chyba tylko i wyłącznie fani Outsiderów.

Ocena: 2,5 nietoperka

Autor: Q

Poprzednia Strona
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2012 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk