.: Strona Główna
 .: Forum
 .: O Stronie
 .: Dołącz do BatCave
 .: Wyszukiwarka


 .: Batman: The Movie
 .: Catwoman

 .: Batman
 .: Batman Returns
 .: Batman Forever
 .: Batman & Robin

 .: Batman Begins
 .: The Dark Knight
 .: The Dark Knight Rises

 .: Batman: Mask of the
 Phantasm
 .: Batman & Mr. Freeze:
 Subzero
 .: Batman & Superman:
 The World Finest
 .: Batman Beyond:
 Return Of The Joker
 .: Batman: Mystery of
 the Batwoman
 .: Batman: Gotham
 Knight

 .: Zawieszone
 .: Fanfilms


 .: Seriale Animowane
 .: Seriale TV


     .: FILMY :: BATMAN: MASKA BATMANA :: BŁĘDY I POMYŁKI :.
| O FILMIE | TWÓRCY | OBSADA | MUZYKA | RECENZJE | PLAKATY | GALERIE | ZWIASTUNY |
| ADAPTACJA KOMIKSOWA | NAGRODY | BOX OFFICE | CIEKAWOSTKI | BŁĘDY I POMYŁKI |

Kiedy próbując zatrzymać ciężarówkę Bruce uderza młotkiem w jej przednią szybę widzimy, że szyba po stronie kierowcy pęka i zamienia się w "pajęczynkę". Chwilę później, kiedy kierowca nagle hamuje a kamera pokazuje spadającego z kabiny Bruce'a, widać ewidentnie, że szyba jest nienaruszona.


Chwile przed tym jak Bruce wkracza do akcji, aby przeszkodzić złodziejom w kradzieży widzimy, że bandyci zaraz po załadowaniu towaru zamykają tylne drzwi ciężarówki. Jednak gdy samochód wyjeżdża z alei, drzwi są otwarte, tak jakby ich nie zamknięto.


Kiedy na drugi dzień po napadzie Alfred trzyma w rękach poranną gazetę na zdjęciu widzimy tą samą ciężarówkę. Jest ona jednak o wiele bardziej zniszczona - ma stłuczoną jedną szybę i jest porządnie pokiereszowana. We wcześniejszym ujęciu widać dokładnie, że leżący samochód miał pękniętą zaledwie jedną kwaterę szyby.


W czasie sceny, podczas której Bruce podchodzi do kominka, aby wrzucić do ognia kartkę papieru widzimy, że w pomieszczeniu obok okna nie ma żadnego przedmiotu oprócz fotela. Kiedy jednak wchodzi Alfred i oznajmia, że dzwoni Andrea nagle widzimy, że lokaj podnosi słuchawkę telefonu znajdującego się na stojącym obok okna i fotela biurku.


W momencie kiedy Batman siedzi w jaskini i pracuje przy komputerze, podczas pierwszego ujęcia widzimy całą tablicę komputera. Jednak, gdy chwilę później znowu pojawia się ów tablica widać, że brakuje na niej jednego elementu.


Kiedy Bruce i Andrea przechadzają się w okolicach rezydencji Wayne'a na pierwszym ujęciu widzimy, że są zaraz obok niej. Jednak już w następnym widać wyraźnie, że jest ona daleko za nimi.


Kiedy Bruce odkrywa jaskinię w okolicach rezydencji, widzimy szczelinę do której zszedł i jej otoczenie. Gdy jednak milioner otrzymuje od Alfreda list Andeai i kamera odjeżdża coraz wyżej widać wyraźnie, że otoczenie to wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej.


Kiedy Valestra przyjeżdża do kryjówki Jokera tamten siłą "wsadza" go do kolejki. Widać, że podstarzały gangster, który miał ze sobą walizkę i butlę z tlenem gubi swoje rzeczy (wypadają mu). Kiedy dojeźdżają do Domu przyszłości Valestra wysiada i zaczyna rozmowę z Jokerem widać, że ma już ze sobą swoje rzeczy.


Kiedy Andrea niespodziewanie odwiedza Bruce'a kiedy ten ćwiczy Jujitsu widzimy, że jest ubrana w kostium bez rękawów. Moment później, gdy Bruce "ścina ją z nóg" widać, że kobieta w wyniku błędnego naniesienia kolorów ma czerwone ręce jakby kostium miał długie rękawy.


Kiedy Arthur i Andrea siedzą w restauracji widać, że kobieta ma na szyi zawieszony medalionik. Kiedy jednak Batman obserwuje ich przez lornetkę widzimy, że ozdoby już tam nie ma.


Gdy Andrea i Bruce zwiedzają Gotham World's Fair na samym początku można dostrzec, że dziewczyna ma przy sobie torebkę. W następnych ujęciach jednak torebki nie ma. Czyżby Andrea ją zgubiła?


Zaraz po tym jak przebywający w szpitalu Arthur dostaje zastrzyk na uspokojenie widzimy, jak doktor i pielęgniarka opuszczają pokój. Kiedy kamera pokazuje uspokajającego się Reevesa słychać wyraźnie dźwięk zamykających się drzwi. Gdy jednak na moment przed przybyciem Batmana kamera znów pokazuje drzwi są one nadal otwarte.


Kiedy Bruce wychodzi do góry po drabinie z niedawno odkrytej jaskini widać, że kołnierz i końcówki rękawów jego bluzy mają prążki. Chwile później, gdy milioner czyta wiadomość od Andreai prążków już nie ma.


Zaraz po morderstwie Chuckiego Sola radny Arthur Reeves wyraża przed mediami swój stanowczy sprzeciw przeciw działalności Batmana. Na pierwszym ujęciu widać, że tłum dziennikarzy stoi tuż przed nim. Jednak gdy obraz ten nagle pojawia się na ekranie monitora w jaskini widać, że dziennikarze są już znacznie dalej.


                 - 1 | 2 -   DALEJ >>>
WAK - Serwis Komiksowy
Spider-Man Online

Punisher - Serwis o Punisherze
The Truth about The X-Files

© Copyright 2003 and 2011 by BatCave. Wszelkie prawa zastrzeżone
Batman is registered trademark of DC Comics, Warner Bros.

Projekt i wykonanie: myspace.com/WebMastaMajk