Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,

Film “The Dark Knight Rises” zakończył trylogię autorstwa Christophera Nolana, ale w przyszłość Mroczny Rycerz jeszcze powróci na ekrany kin, w jego rolę nie wcieli się już jednak Christian Bale. W wywiadzie dla MTV aktor zdradził jednak, że wielką przyjemnością obejrzał kolejną interpretację postaci Batmana.

Bardzo intryguje mnie perspektywa zobaczenia nowej interpretacji. Było wiele wspaniałych wersji. Adam West wykonał świetną robotę w parodiowej wersji, za co jestem mu bardzo wdzięczny. My wróciliśmy do mroku, co, jak mi powiedziano, było tym czego chciał Bob Kane tworząc tego bohatera. Chrisowi udało się to zaktualizować, a dla Boba Kane’a było to aktualne w odniesieniach do II Wojny Światowej. Będzie bardzo interesujące zobaczyć jak ktoś inny podejdzie do tej postaci, a je będę pierwszym, który zechce to obejrzeć.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Will see in the future maby ! Poki co Cieszmy sie wspaniala TRYLOGIA Jednak srodkowa czesc THE DARK KNIGHT bije na glowe wszystkie BB / TDKR nie tylko przez Jokera ale za kultowosc ! i za slogan WHY SO SERIOUS? HA HA HA

Jak dla mnie to najlepsze były Batmany Burtona, zaraz po nich BB później przeciętny TDK i trochę lepszy TDKR głównie dzięki Selinie / Catwoman i Baneowi który i tak na końcu został skopany.

za
dni
1
2
godzin
0
3
minut
4
2
sekund
2
6


za
dni
7
6
godzin
0
3
minut
4
2
sekund
2
6
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki