Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Guillermo del ToroGuillermo del Toro, który cały czas przygotowuje film oparty komiksie “Justice League Dark”, zdradził że Warner Bros. ma plany dotyczące całego uniwersum DC. Zapowiedziane ostatnio seriale telewizyjne oraz realizacja wspólnego filmu z udziałem Batmana i Superman mogą być dopiero początkiem planów WB.

Ciągle pracujemy nad [Justice League Dark], miejmy nadzieje, że dojdzie do jego realizacji, ale jeszcze. Wciąż związani jesteśmy z Warner Bros., które przygotowuje plany dotyczące całego uniwersum DC. Wszystkich superbohaterów, całej mitologii, i częścią tego jest Justice League Dark. Mają plany dotyczące TV, filmów i innych mediów, więc musimy wpasować się w ich plan.


Źródło:
CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Nie z nami takie numery. Na razie to tylko czcze przechwałki, nic więcej.

Ano, plany to oni snują już od dłuższego czasu, miejmy nadzieję, że boom na filmy Marvela w końcu wybudzi konkurencję 😉 Thor to jeden z ostatnich superbohaterów, którym bym się interesował, a mimo to niestety nawet on wyszedł imho jakoś lepiej niż ostatni kinowy Superman. A przecież poziom absurdu związanego z supermocami z pozoru podobny u obu bohaterów. Może wzorem Marvela trzeba troszkę tych superbohaterów odciążyć humorem, zrezygnować ze zbędnego patosu. Marvelowi ta lekka, łatwa i przyjemna rozrywka na razie wychodzi na dobre.

za
dni
1
9
godzin
0
3
minut
1
9
sekund
5
7


za
dni
8
3
godzin
0
3
minut
1
9
sekund
5
7
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki