Dwayne JohnsonDwayne Johnson wielokrotnie przymierzany był do różnych ról komiksowych superbohaterów. W przypadku DC Comics mówiło się zwłaszcza o Lobo. Wczoraj na Twiterze aktor poinformował, że miał spotkanie z szefem Warner Bros. i że w 2014 roku będzie pracował przy projekcie z bohaterami DC Comics. Nie wiadomo o jaką produkcję chodzi. Oficjalnie potwierdzono tylko realizację “Batman vs. Superman” w 2014 roku.

Warto też zwrócić uwagę na t-shirt Johnsona, który miał na sobie na zdjęciu promującym Q&A…

PRZECZYTAJ TAKŻE:

12 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Johnson i bohaterowie DC, może jeszcze Van Dame oraz S. Seagal 🙂 :).

Nowy Luthor!:D

Metallo byłby z niego całkiem spoko…

Nowy Alfred 😀

@ LOL

rozwaliłeś system 😀 hahaha

Batgirl obsadzona.

A na poważnie to co powiedzie na Aquamana w stylu tego z Flashpoint Paradox?

…a może Bane? Trochę pusto by było w filmie bez żadnego villain’a ze świata Batmana.

Następny film Snydera to kontynuacja MoS – film o Supermanie, który spotyka takie postacie jak Batmana i WW, a nie kolejny film o Batmanie… Nie potrzeba tam czarnych charakterów z ‘jego’ świata.

oczywiście wiem, że to kontynuacja MoS czyli jasne, że główną postacią jest S. ale skoro spotka Batmana, być może i gacek ma “swojego” przeciwnika w tym filmie – a jak zobaczyłem Dwayne’a Johnson’a – po prostu od razu przyszło mi do głowy – Bane 😉

Bane…jego długo nie zobaczymy:P Niestety nie jest on żadnym wyzwaniem dla Supermana czy..kogokolwiek innego w lidze poza Batkiem ;(

Ze wszystkich “etatowych” hollywoodzkich mięśniaków co to aktorami są z doskoku, Dwayne by mi nawet najbardziej pasował. Nie drażni na ekranie jak Van Damme, zdaje się mieć dystans do siebie. Bane też by mi pasował, zwłaszcza w oldskulowej wersji z pompowaniem jadu byle tylko był dużo inteligentniejszy niż u Schumachera;)

już za:
dni
4
6
3
godzin
2
0
minut
3
8
sekund
0
6
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5