Forum
Już wkrótce
  • Batman. Dylan Dog/Batman. Cień nietoperza. Tom 1 - 19 cze 2024,
  • Batman. Failsafe. Tom 1 - 19 cze 2024,
  • "New Teen Titans: Terminator i Trigon" (WKDCBiZ) - 19 cze 2024,
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,

 Beware the BatmanSerial “Beware The Batman” składać się będzie zapewne tylko z pierwszego sezonu liczącego 26 odcinków. Do tej pory w USA Cartoon Network wyemitował 11 odcinków. Odcinki nr 12. i 13. znalazły się na wydaniu DVD, a kolejne miały premiery w zagranicznych stacjach telewizyjnych. Teraz jednak wszyscy mogą się zapoznać z opisami brakujących odcinków i zdecydować, czy warto czekać aż te zostaną wyemitowane.

[UWAGA SPOILERY]

“#12 Attraction”
Po tym jak Batman okazuje trochę życzliwości w więzieniu, Magpie ucieka i porywa Katanę – w szale zazdrości zakopują ją żywcem.

“#13 Fall”
Z siłą Ligi Zabójców, Ra’s al Ghul przybywa do Gotham i kradnie Ion Cortex na własny użytek. I nawet Batman nie jest w stanie go powstrzymać .

“#14 Darkness”
Kiedy Batman jest więźniem, a Liga Zabójców kontroluje Gotham, to do małej grupy bohaterów należy uratowanie miasta.

“#15 Reckoning”
Ra’s uwalnia z Blackgate najgroźniejszych wrogów Batmana, by czymś go zająć. Sam zaś kieruje swoją uwagę na Katanę i Alfreda.

“#16. Nexus”
Sześć miesięcy po ataku, nowy burmistrz Gotham zatrudnił nowego prokuratora okręgowego Harveya Denta, który nienawidzi Batmana i chce postawić go przed obliczem sprawiedliwości.

“#17. Monsters”
Pojawia się nowy bohater w Old Gotham. Powraca Metamorpho i wykorzystuje swoje moce by chronić mieszkańców Gotham przed posługującymi się zaawansowaną technologią kryminalistami.

“#18. Games”
W ręce Humpty’ego Dumpty’ego wpadają Batman, Katana, Gordon, burmistrz Grange i Tobias Whale, których ten zmusza do udziału w Murder Mystery Game.

“#19. Animal”
By namierzyć złodzieja, który skradł niebezpieczny fragment kodu łamiącego, Batman daje się aresztować i wtrącić do więzienia Blackgate.

“#20. Doppelganger”
Batman i Katana napotykają dziwnego stwora Man Bata, który jest wynikiem eksperymentów Pyga i Toada na zwierzęcej armii zmutowanych ludzi.

“#21. Unique”
Stara przyjaciółka Bruce’a Wayne prosi go o pomoc, kiedy jej ojciec został sklonowany przez tajemniczą organizację, by stworzyć armię super żołnierzy.

“#22. Hero”
Zdesperowany by pozbyć się Batmana z miasta, Harvey Dent łączy siły z Anarky’m, który rekrutuje nowego bohatera, który ma zająć miejsce Batmana… zatrudnia zabójcę, Deathstroke’a.

“#23. Choices”
Kiedy Batman i Katana wpadają w zasadzkę Killer Croca w metrze, to do Barbary Gordon należy uratowanie ich. Jest jeden problem: Barbara jest na randce.

“#24. Epitaph”
Kiedy Bruce Wayne zostaje “zamordowany” przez Batmana, pozwala całemu światu sądzić, że nie żyje i udaje się na poszukiwania oszusta – Złego Batmana.

“#25. Twist”
Batman dalej pracuje w ukryciu by znaleźć odpowiedzi, podczas gdy Harvey Dent dochodzi do siebie w szpitalu. O wszystko obwinia Batmana i uchwala stan wojenny w Gotham.

“#26. Alone”
Kiedy Alfred zostaje wzięty na zakładnika przez Deathstroke w jaskini, Batmana musi samemu się z nim zmierzyć. Harvey Dent odsłania swoją prawdziwą naturę jako Dwie Twarze.

Źródło: The World’s Finest

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
0
6
godzin
1
1
minut
0
0
sekund
5
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

  • (47%, Głosów: 28)
  • (34%, Głosów: 20)
  • (12%, Głosów: 7)
  • (3%, Głosów: 2)
  • (2%, Głosów: 1)
  • (2%, Głosów: 1)

Głosujących: 59