Czy Warner Bros. ma plany dotyczące postaci Harley Quinn?

|

autor:

|

kategorie:

HARLEY QUINN ANNUAL #1W wywiadzie dla CBR Andrew Kreisberg, producent wykonawczy serialu „Arrow”, w odpowiedzi na pytanie dotyczące powrotu Suicide Squad w 3. sezonie zdradził interesującą informację na temat Harley Quinn.

„Niewiele naszych próśb nie zyskało aprobaty DC Comics. [Harley Quinn] była jedną z tych o którą prosiliśmy i to co zobaczyliście jest kompromisem, który Geoff Johns i ja wymyśliliśmy. Nawet tak drobna rzecz tak nas ekscytowała. Wiem, że mogą mieć co do niej inne plany, ale to był „easter egg”, który nas zachwycił. Suicide Squad na pewno powróci, ale czy pojawi się Harley, o tym dopiero się przekonamy.”

Pojawienie się Harley Quinn w „Arrow” było sporą niespodzianką, ale skoro nastąpiło to w wyniku kompromisu, to nie wykluczone, że WB ma znacznie większe plany co do tej postaci i tym samym nie chciało pozwolić na jej większą rolę w „Arrow”.



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments

błagam, tak! Już nieważne czy w filmach czy serialach, niech się gdzieś w końcu pojawi!!! <3

dni
8
3
4
godzin
0
6
minut
0
9
sekund
3
5

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Joker: Na Swoim" (WKDCBiZ) – 16 lipca 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Godzilla kontra Kong" – 16 lipca 2025
  • "Joker. Operacja specjalna. Tom 3" – 16 lipca 2025
  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025

Kalendarium

  • 21 lat(a) temu na planie Batman Begins w studiu w Cardington kręcono scenę morderstwa Wayne’ów
  • 18 lat(a) temu opublikowano zdjęcie prezentujące Batpoda

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#1-100)

Zobacz wyniki