Jim Carrey jako RiddlerJim Carrey wystąpił ostatnio w programie radiowym Howarda Sterna i odniósł się do plotek na temat swojej współpracy z Tommy Lee Jonesem na planie “Batman Forever”, która nie układała się najlepiej. Przed wspólnym występem w filmie Joela Schumachera doszło do box office’owego pojedynku wcześniejszych produkcji obu aktorów. “Głupi i głupszy” Carreya okazał się wielkim kasowym przebojem, a “Cobb” Tommy Lee Jonesa nawet nie trafił do szerokiej dystrybucji i przyniósł wpływy niewiele przekraczające 1 mln dolarów.

“Naprawdę nie mogłem doczekać się pracy z Tommym, ale był trochę zrzędliwy. Sądzę, że był trochę wkurzony, bo “Głupi i głupszy” mieli premierę w ten sam weekend co jego film ‘Cobb’. ‘Cobb’ był ambitnym projektem, który się nie udał, i to go wkurzyło.”

“Wszedłem do restauracji w nocy przed naszą wielką sceną w kryjówce Riddlera i [Tommy tam był]. Podszedłem się przywitać i krew odpłynęła z jego twarzy, w taki sposób, że zdałem sobie sprawę, że to przeze mnie. Wstał, trochę się trząsł, przytulił mnie i powiedział: ‘Nienawidzę cię. Naprawdę cię nie lubię.’ A ja na to: ‘Wow, ok. Ale co się dzieje? A on powiedział: ‘Nie mogę ukarać twojej bufonady.’ Nie chciał ze mną pracować.”

Fragment dotyczący “Batman Forever” zaczyna się ok 55 minuty.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jak widac ból dupy przytrafia sie wszystkim i wszedzie 🙂 😈

już za:
dni
4
5
godzin
0
0
minut
1
4
sekund
5
4
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
0stdqse7p8c81 271853830 269829623 batwoman-pam-isley-renee-montoya batwoman-bridget-regan-poison-ivy-full batwoman-bridget-regan-pam-isley