Ben Affleck jako Bruce WayneTak jak wielu podejrzewało, z powodu przecieku, Warner Bros. postanowiło oficjalne opublikować teaser trailer “Batman v Superman: Dawn of Justice”. Film udostępnił na swoim Twitterze reżyser, Zack Snyder. Podczas poniedziałkowych seansów w amerykańskich kinach sieci IMAX, widzowie dostaną, jak poprzednio informowano, rozszerzoną wersję zwiastuna.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

16 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Zapowiada się MEGA FILM !!!!

Nie ma słów, które mogą opisać mój poziom ekscytacji tym zwiastunem… :mrgreen: a co dopiero będzie jak wyjdzie film 😀

Affleck wygląda kapitalnie… jak i cały zwiastun <3

ta scena w której uzbrojeni faceci z emblematem supsa na ramieniu kłaniają mu się w wejsciu do podziemnego schronu/kompleksu/ukrytej bazy… to zdecydowanie zapowiedz jakiegoś kultu który narodzi się w metropolis, coś w rodzaju nasladowców batmana w dark knight, lub nawet sons of batman od millera. moze to własnie ten wątek – brak kontroli nad wyznawcami “nowego boga” będzie ogniskiem konfliktu wayne i kenta?

Jest dobrze ale czekam na drugą zapowiedź

Rewelacyjny teaser. Klimat jest mega.

Naprawdę MEGA wrażenie!!! Chociaż te naprawdę małe uszka sprawiają że ta głowa wygląda narazie troszkę… mało proporcjonalnie do reszty Batmana. Jak dla mnie jest zbyt masywna. Trochę jak hełm. Aż ciekawi mnie jak to zrobili, że maska wygląda jak guma z lat ’90, a niby ma mieć funkcjonalność podobną do tej Nolanowskiej. Jakoś lepiej wyglądają te proporcje w tym drugim-pancernym stroju. No, ale to może kwestia jakiś mniej korzystnych ujęć, które wykorzystano w tym zwiastunie.

po prostu ben ma wielki łeb:) sam o tym w wywiadach wspominał ze ma zaburzone proporcje ciała.

A głos Batmana jest faktycznie kozacki:) Szkoda, że u nas robi się powoli mania dubbingowania takich superprodukcji i to jeszcze zupełnie nieadekwatnie do oryginalnej ekspresji. Przykład? Słyszeliście głos Ultrona w dubbingowanym zwiastunie nowych Avengersów? 🙄 I tak wybieram zwykle wersję z napisami, ale mam nadzieję, że to tylko robocza wersja polskiego Ultrona, bo nijak nie oddaje to oryginału.

Dubbing do trailerów to proces osobny od dubbingu w samym filmie, gdzie zazwyczaj jest zupełnie inna obsada.

Wiem, wiem-chociaż Avengersi (Stark i reszta) w tym zwiastunie mają jak dobrze słyszę swoje stałe głosy, więc być może obsada zostanie taka sama tylko głos Ultrona (mam nadzieję) bardziej przetworzą, żeby brzmiał bardziej mechanicznie jak w oryginale. Muszę przyznać, że czasami jestem rozczarowany tym jak dobre, zgrabnie przetłumaczone teksty ze zwiastuna są potem zmieniane w ostatecznym dubbingu np. na dużo mniej dowcipne.

Świetny trailer! Wreszcie Batman wygląda tak jak powinien czyli bardziej w komiksowym stylu niżeli w czarnej militarnej pokrytej kevlarem zbroi. Cieszy również fakt że w przypadku Supermana nie doszło do jakiejś znacznej zmiany w wyglądzie a jego strój wygląda niemal identycznie jak w poprzednim filmie.

Doskonałe ! Wreszcie Batman taki jak w komiksie, wiadomo wersja Nolana miała swój urok (Batman na poważnie) ale Snayder zrobił to w takim stylu jakiego pożądałem (jak zapewne cała rzesza fanów na całym świecie). Superman (którego nie lubiłem od zawsze) dzięki Snayderowi zyskał mojĄ sympatię, myślę ze DC z Warnerem podnieśli wysoko poprzeczkę przeciwko Marvelowi. Jak jeszcze wiedzie Leto jako Joker to wogóle będzie pozamiatane;D

Wygląda bardzo dobrze bez głupoty i dziecinady.
No i jeszcze Suicide Squad i Leto jako Mr. J.
P.S. Marvel który takim IM3, zaniżył tak lot że sięgnął poziomu kolejnych Szybkich i Wściekłych czy serii American Pie czyli chłamu dla głupich Amerykanów :).

nikt nie zauwazyl, ze w tym uniwersum batman zabija?

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
2
godzin
1
8
minut
1
4
sekund
3
6

Kalendarium
Galeria
38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293