Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

"Justice League Dark"Wiemy już jak wygląda sytuacja z filmem “Dark Universe” aka “Justice League Dark” na którym długi czas pracował Guillermo del Toro. Ostatecznie meksykański reżyser, który równolegle pracuje nad wieloma projektami nie będzie brał udziału w tej produkcji. Film wyreżyseruje Doug Liman (“Tożsamość Bourne’a”, “Na skraju jutra”). Za produkcję odpowiadać będzie Scott Rudin, a nad scenariuszem pracuje Michael Gilio.

Szczegóły fabuły nie są znane, ale głównymi bohaterami mają być: John Constantine, Swamp Thing, Deadman, Zatanna i Etrigan the Demon.

Film ma odegrać ważną rolę w ramach D.C. Cinematic Universe.

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Cytując Kazka Marcinkiewicza: ‘Yes! Yes! Yes!”

Doskonała wiadomość!

Kurczę, byłem pewien, że temat umarł i cieszcie się, że chociaż animacja będzie, a tu taka miła niespodzianka 🙂

Liczę że Dark będzie coś znaczyć a nie jak w Thor The Dark World gdzie mroku było mało za to dużo infantylnego humoru, główny zły Malekith którego o mało nie zabiła matka Thora bo taki był on słaby 🙂 🙂

“Film ma odegrać ważną rolę w ramach D.C. Cinematic Universe.”

Pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff. Tym gorzej dla nas.

Szkoda, że wśród twórców zniknęło to myślenie: “zróbmy dobry, spójny, zamknięty film i nie zastanawiajmy się co będzie dalej” i zastąpiono je tym: “CINEMATIC UNIVERESE – tak, ‘wstaw dowolny tytuł’ to część czegoś większego, myślmy 8 filmów naprzód!!!”

Proszę was.. przecież oni na bank wpakują tam 15 bezsensownych cameosów, kompletnie oderwanych od “JLD” postaci – w tym murowane 10 sekund dla Batmana – bo DCEU tutaj, DCEU tam.

Idź pan gdzieś z tym paździerzem.

I jak tu nie tęsknić za czasami sprzed MCU, gdzie Burton, Raimi czy Nolan nie zastanawiali się co muszą zrobić w swoim filmie, żeby nadal pasował do tego “20”, który powstanie za ileś lat.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"