Ekipa „The Batman” zawita do Glasgow z Batmobilem

|

autor:

|

kategorie: ,

Zdjęcia do „The Batman” już się rozpoczęły. Przed dwa dni ekipa pracowała w centrum Londynu o czym mogliśmy przekonać się dzięki zdjęciom z planu. Według nowych doniesień pod koniec lutego Matt Reeves z ekipą udadzą się do największego miasta w Szkocji, Glasgow, którego architektura ma „zagrać” Gotham City.

Na ulicach Glasgow realizowane będą m.in. sceny z udziałem Batmobila.

Być może nim to nastąpi, Warner Bros. opublikuje oficjalne zdjęcia Roberta Pattinsona w kostiumie Batmana oraz nowego Batmobila.

Źródło: glasgowlive.co.uk



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
kazek
6 lat temu

Ilekroć ma powstać nowy film o Batmanie, najbardziej czekam na fotkę nowego Batmobila. 😀

dni
1
3
2
godzin
1
3
minut
4
5
sekund
1
1
dni
4
7
5
godzin
1
3
minut
4
5
sekund
1
1

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 142 lat(a) temu urodził się William Austin, odtwórca roli Alfreda w serialu z 1943 roku
  • 78 lat(a) temu urodził się Len Wein, scenarzysta komiksów z Batmanem, współtwórca postaci Luciusa Foxa