W Londynie trwają obecnie prace na planie „The Batman” i do sieci trafiły kolejne zdjęcia. Najbardziej interesującą jest fotografia na której widać na motorze, najprawdopodobniej, Roberta Pattinsona w roli Bruce’a Wayne’a. Samo zdjęcie może kojarzyć się z komiksową historią „Zero Year”.
Na innych zdjęciach widać kolejne pojazdy oraz policjantów, a także mężczyznę z parasolem, który przez niektórych brany jest za Pingwina, ale zdjęcie jest zbyt słabej jakości by można było to potwierdzić, ani też oficjalnie nie potwierdzono obecności Oswalda. Z rolą Cobblepota łączony jest Collin Farrell.
The first set photos of Robert Pattinson as Bruce Wayne in ‘THE BATMAN’ have seemingly been revealed. (Source: @WadeGrav) pic.twitter.com/PeQVP8IdOZ
— DiscussingFilm (@DiscussingFilm) 6 stycznia 2020
🐧? #TheBatman pic.twitter.com/lSjxGAHvlj
— The Batman Updates 🦇 (@TheBatmanNews_) 6 stycznia 2020
Shots of what look like Gotham residents with cameras, more cops and another angle of the umbrella man by @WadeGrav pic.twitter.com/6zUqkzlXdv
— BATSOURCE 🦇 (@Moonwarp) 6 stycznia 2020
More shots pic.twitter.com/2iOZ5p3vTV
— BATSOURCE 🦇 (@Moonwarp) 6 stycznia 2020
More #TheBatman🦇 set phots have been taken.
One of the photos appears to show a white haired man holding an umbrella
Penguin maybe? pic.twitter.com/rQgRZePvDo
— BATSOURCE 🦇 (@Moonwarp) 6 stycznia 2020
Źródło: WadeGrav – Twitter