Warner Bros. Consumer Products i DC rozpoczynają współpracę z Wonderland Restaurants w celu otwarcia nowej restauracji zainspirowanej lokacjami znanymi z Gotham City. Lokal nazywać się będzie Park Row i zostanie otwarty tego lata w londyńskiej dzielnicy Soho.

Restauracja zyskała swój przydomek od obskurnej części Gotham, gdzie zastrzelono rodziców Bruce’a Wayne’a. Goście do wyboru będą mieli pięć różnych restauracji i trzy różne bary, wszystkie mieszczące się w jednej piwnicy o powierzchni 18 000 stóp kwadratowych (1672.255m²). Każdy obszar nawiązuje do określonego elementu mitologii Batmana. Dzięki temu goście poczują się tak, jakby właśnie weszli do panelu komiksowego lub sceny z jednego z wielu filmów z Mrocznym Rycerzem.

Jedną z opcji do wyboru jest Pennyworth, obszar nazwany na cześć długoletniego lokaja Bruce’a Wayne’a, który będzie serwował dania kuchni brytyjskiej. Jest też bar koktajlowy Old Gotham City, określany jako “villainous speakeasy”, inspirowana Harley Quinn restauracja z sushi w stylu omakase. Jednak główną (i największą) atrakcją będzie Iceberg Lounge, przeniesienie do prawdziwego świata niesławnego klubu nocnego Pingwina. Ta przestrzeń będzie oferować międzynarodowe menu, a także rozrywkę na żywo. Jako ukłon w stronę właściciela, lodowa rzeźba pingwina znajdzie się w centrum baru.

W Parku Row znajdzie się również znakomita restauracja The Monarch Theatre, która na dwóch przestrzeniach w centrum budynku z wykorzystaniem technologii mapowania projekcyjnego będzie serwować „wielozmysłowe degustacyjne menu”, które ma odkrywać psychologię heroizmu poprzez jedzenie.

Średni koszt na osobę zaczyna się od 45£ w zależności od restauracji i od 120£ na osobę w Monarch Theatre.

O tym jak prezentować się będzie londyński Iceberg Lounge można się przekonać za sprawą udostępnionego concept artu.

Źródło: SHH

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
2
1
6
godzin
0
1
minut
2
0
sekund
1
6
Kalendarium
Galeria
e6nuyg5veaasxtm e54hd-wveaatgww e5yzufdvgamzqg6 e5untyyucaicryq e5unrs1vcaarzar e5unqu0vgaiby9u
Komiksowe Top 5