We wtorek 28 września w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: REPTILIAN #4
  Potwór —ujawniony!
  Podążając za tajemniczym gadzim zagrożeniem, które nawiedza Gotham, Batman wyrusza na ulice, szukając odpowiedzi, ale znajduje tylko więcej pytań. Mroczny Rycerz wyrusza na poszukiwania pod ulicami i kanałami, aby odnaleźć Killer Croc. Ale kiedy znajduje gadziego łotra, szybko zdaje sobie sprawę, że może to być najdziwniejsza sprawa w jego karierze.
 • JUSTICE LEAGUE #68
 • JUSTICE LEAGUE: DEATH METAL
 • DETECTIVE COMICS #1043
  Fear State przejmuje Gotham City! Kiedy biura burmistrza Nakano znajduje się w stanie oblężenia, jedynym bohaterem, który może pomóc ogarniętemu walką miejscowemu urzędnikowi, jest człowiek, którego Nakano obiecał pozbyć z Gotham: Batman. Czołowy strażnik w mieście musi chronić człowieka, który tak ciężko walczył, by położyć kres zamaskowanym bohaterom w pełnym akcji pościgu samochodowym, którego kulminacją jest szokujące zakończenie, które przyprawi czytelników o koszmary.
  Dodatkowa historia: Moment, jak Red Hood znalazł się w mieszkaniu Deb Donovan? I co, do diabła, daje mu prawo do zjedzenia wszystkich jej mrożonych płatków? Gdy zmartwiony syn Gotham i najtwardsza reporterka w mieście wyruszają, by odkryć tajemnicę zaginionych zwłok A-Day, natrafiają na więcej odpowiedzi, niż się spodziewali, w wyniku śmiertelnej strzelaniny, podczas której ​​Red Hood zostaje znokautowany! Czy Deb Donovan wyjdzie z tego żywa, by opowiedzieć o swojej wstrząsającej przygodzie? A co schwytanie Red Hooda będzie oznaczało dla bat-rodziny? Wszystko to prowadzi do przerażającego nowego rozdziału w historii Gotham: TASK FORCE Z!
 • ROBIN #6
  Ding ding ding! Niech turniej się rozpocznie! Najbardziej bezwzględni wojownicy DCU walczą o ostateczną nagrodę: życie wieczne. Aby wygrać swoją pierwszą rundę, Damian Wayne musi stawić czoła dwukrotnemu niebezpieczeństwu i dwukrotnym kłopotom: to Ravager i Flatline kontra Robin!
 • BATMAN/SUPERMAN #22
 • DEATHSTROKE INC. #1
 • HARLEY QUINN #7
 • CHECKMATE #4

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
1
3
6
godzin
0
1
minut
2
0
sekund
0
7
Kalendarium
Galeria
fb2iwhlvuamuoml 246535395 246042991 catwoman-hunted-4k-2d bw_3x03_12 bw_3x03_11