Już w marcu scenarzysta Mark Waid i rysownik Dan Mora zaprezentują nowe przygody Batmana i Supermana w serii “World’s Finest”.

“Batman/Superman: World’s Finest #1” rozpoczyna nową, regularną serię, kontynuującą tradycję rozpoczętą wraz z pierwszym wydaniem “World’s Finest Comics” (pierwotnie pt. ‘World’s Best Comics’) w 1941 roku.

W niezbyt odległej przeszłości moce Supermana są supernaładowane po niszczycielskim chemicznym ataku Metallo, a jedynym sojusznikiem, do którego ultrapotężny Man of Tomorrow może się zwrócić w tej burzliwej godzinie, jest mściciel z Gotham: Batman.

Prawie śmiertelna eksplozja mocy zmusza Bruce’a Wayne’a do podjęcia ekstremalnych środków, aby pomóc swojemu przyjacielowi… werbuje do pomocy Doom Patrol. To najwięksi superbohaterowie świata od największym twórców komiksowym na świecie którzy rozpoczynają kolejne wielkie wydarzenia w DCU. Przygotujcie się, czas wznieść się w powietrze.

Aby uczcić debiut serii, premierze “Batman/Superman: World’s Finest #1” towarzyszyć będzie kilka wariantów okładek. Należą do nich stosunkowo standardowe kompozycje Jima Lee i Jasona Faboka, wariant przedstawiający iteracje Azraela w roli Batmana i Cyborga Supermana z lat 90., okładkę Stanleya „Artgerma” Lau przedstawiająca Supergirl i Batgirl oraz bardziej żartobliwa okładka autorstwa Evana „Doca” Shaner pokazującą jak Batman i Superman przybijają sobie piątki.

Na najdziwniejszym końcu skali wariantów znajduje się okładka przedstawiająca Jerry’ego Seinfelda w Batmobilu z kawą wraz z dwiema okładkami „Slap Battle” autorstwa Chipa Zdarsky’ego, odtwarzającymi legendarny już panel na którym Batman uderza Robina w twarz z “World’s Finest #153” 1965 roku

BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #1

Scenariusz Mark Waid
Rysunki i okładka Dan Mora
Alternatywne okładki Jim Lee, Stanley “Artgerm” Lau, and Jason Fabok
1:25 “SLAP BATTLE” variant covers (2) Chip Zdarsky
1:50 “HIGH FIVE” variant cover Evan “Doc” Shaner
1:100 “Jerry Seinfeld in the Bat-Mobile Getting Coffee” variant cover Dan Mora
Team variant cover Lee Weeks
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaż od 15 marca

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
8
minut
4
6
sekund
2
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):