Dzisiaj nakładem wydawnictwa Egmont do sprzedaż trafił komiks “Batman Imposter” (168 stron, 69,99 zł).

Bruce Wayne działa jako Mroczny Rycerz dopiero od roku, ale nie ma wątpliwości, że jego czyny odciskają swoje piętno na Gotham. Niestety w tym czasie zyskał kilku potężnych wrogów. Wszyscy, którzy do tej pory dzierżyli władzę w mieście, źle znoszą zamieszanie, jakie wprowadza Batman… Wygląda na to, że ktoś z nich postanowił pozbyć się nowego obrońcy prawa.
Na ulicach Gotham zaczyna działać drugi Batman. Oszust nie ma żadnych skrupułów, aby mordować przestępców. Gdy pojawiają się nagrania, na których widać, jak dokonuje egzekucji, stawia to prawdziwego obrońcę miasta w bardzo trudnym położeniu. Mimo depczącej mu po piętach policji Batman musi znaleźć przebierańca i oczyścić swoje dobre imię… Tylko czy mu się to uda, gdy będzie skrywał twarz za maską?

Mattson Tomlin, reżyser i scenarzysta („Power”, „Chora pamięć”), oraz Andrea Sorrentino, laureat Nagrody Eisnera, artysta specjalizujący się w komiksach akcji i grozy („Joker: Zabójczy Uśmiech”, „Gideon Falls”), łączą siły, aby stworzyć zupełnie nową wersję Gotham, bazującą na ponurej rzeczywistości, w której każdy cios pozostawia złamaną kość, a każdy czyn ma konsekwencje daleko wykraczające poza wyobraźnię Batmana!

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „Batman: The Imposter” #1-3. “

Scenarzysta: Mattson Tomlin
Ilustrator: Andrea Sorrentino
Tłumacz: Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: twarda
Data premiery: 22.02.2022
Liczba stron: 168
Wymiary: 17.0×26.0cm
Cena: 69,99 zł

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
3
minut
0
1
sekund
1
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):