We wtorek 1 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: KILLING TIME #1
  Trzech złoczyńców, jeden Mroczny Rycerz i zabójczy skok, który się nie powiódł.
  Catwoman, Riddler i Pingwin łączą siły, aby dokonać największego napadu w historii Gotham City. A ich nagroda? Tajemniczy i bezcenny artefakt, który należał do Bruce’a Wayne’a! Ale w miarę rozwoju wydarzeń, co to za skok bez jednej lub dwóch zdrad?
  Przebojowy zespół Tom King i David Marquez przedstawia, pełną akcji opowieść o młodym Batmanie, który desperacko pragnie odzyskać swoją najcenniejszą własność z rąk hordy brutalnych łotrów, zanim zegar wybije Czas Zabijania…
 • BATMAN #121
  Śmiertelne zakończenie historii „Abyss ”, gdy niebezpieczny plan Lexa Luthora dla Batman Inc. zostaje ujawniony. Stary sojusznik powraca, aby wyciągnąć zaginionego Batmana z mroku Abyss, a nowy członek Batman Inc. powstaje!
  W ostatnim rozdziale “They Make Great Pets” Maps odnajduje brakujący element szokującej i śmiertelnej tajemnicy… z niewielką pomocą Batmana!
 • DETECTIVE COMICS #1055
  Oblężenie wieży! Gdy ich wielki plan rozpada się wokół nich, dr Wear i tajemniczy dr Ocean stracili kontrolę nad Arkham Tower na rzecz pacjentów, w których znajduje się… którzy tak się składa, że są jednymi z najbardziej brutalnych, morderczych złoczyńców, jakich kiedykolwiek widziało Gotham City. Bat-rodzina w środku jest w rozsypce: Huntress jest ranna, Nightwing niesie na ramieniu 175 funtów lizusa, a dr Meridian jest ubezwłasnowolniona. Kto pozostał, by uratować cywilnych zakładników z tego koszmaru? Hmm… czy nie było pacjentki, która myślała, że jest Harley Quinn?
  Następnie w 9. części “House of Gotham” chłopiec dorasta… i staje się mężczyzną, którego ukształtowało Gotham City. Przez traumę wywołaną czasem spędzonym z Pingwinem do terroru spowodowanego przez Azraela, nowa misja przychodzi do głowy dla tego zaginionego syna Gotham… morderstwa.
 • DARK KNIGHTS OF STEEL #5
  Zdrady i zabójstwa doprowadziły świat na skraj wojny! Gdy Królestwo Sztormów i Themysciry przygotowują się do inwazji, rodzina El w końcu łączy się, by opłakiwać swojego ojca… ale jakie sekrety ma Bruce Wayne, które mogą okazać się kluczowe dla przyszłości krainy?
 • ARKHAM CITY: THE ORDER OF THE WORLD #6
  Dr Joy spotkała się z zaginionymi pacjentami. Teraz wszyscy ocaleni ze zniszczenia Arkham Asylum znów są razem pod jednym bardzo, bardzo ładnym i normalnym dachem. Ale nie są sami w tym dziwnym odbiciu swojego starego domu. Bo jest z nimi widmo płomienia, ciała i słusznej furii – anioł Azrael, który jest bardzo, bardzo rozgniewany.
 • MONKEY PRINCE #2
 • JUSTICE LEAGUE #73
 • JUSTICE LEAGUE INCARNATE #5
 • SUICIDE SQUAD #13
 • WAR FOR EARTH-3 #1
  The Teen Titans, Flash i Suicide Squad, wszyscy ścierają się na Ziemi-3 — ojczyźnie złowrogiego Crime Syndica — podczas polowania na byłą szefową Task Force X, Amandę Waller. Gdy Waller próbuje przejąć alternatywną Ziemię i zdetronizować złe wersje Supermana, Wonder Woman, Batmana i innych bohaterów, którzy nią rządzą, jej były partner — Rick Flag — przybywa na E-3, chcąc zmusić Waller do zapłaty za swoje zbrodnie. Tytani i Flash polują na zaginioną uczennicę akademii, która, jak sądzą, została porwana przez Waller, aby utworzyć jej tajemniczy Justice Squad.
 • DARK KNIGHTS OF STEEL: THE GATHERING STORM #1Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
7
minut
5
9
sekund
4
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):