Nowa przygodowa produkcja z uniwersum DC to propozycja kierowana do dzieci w wieku przedszkolnym. Superpojazdy superbohaterów przeżywają… superprzygody! Animowana seria pełna lekcji o pielęgnowaniu przyjaźni i różnorodności ukazuje perypetie wyjątkowych pojazdów, które bronią Gotham City. Premiera odcinka specjalnego „Batwheels – geneza” odbędzie się 18 lutego o 8:00 na kanale Boomerang. Dodatkowo przez cały dzień, 18 lutego, emitowane będą odcinki krótkometrażowe „Poznaj Batwheelsy!”.

Grupa Batwheels uczy dzieci o sile przyjaźni i komunikacji. Radosne pojazdy są jak przedszkolaki. Przeżywają podobne emocje, a dzięki temu ich przygody mają przystępny dla dzieci wymiar edukacyjny. Postaci trafiają na różne przeszkody i muszą nauczyć się współpracować, aby je pokonać i rozwiązać problemy. Historie tych bohaterów to zaproszenie dla małych fanów do poznania uniwersum DC.

W Batwheels jest pięć pojazdów: Batmobil Bam i supersoniczny odrzutowiec Batwing należące do Batmana, motocykl Batgirl o imieniu Bibi, samochód Robina zwany Redbird i monstertruck Buff. W jaki sposób zostały obrońcami Gotham City? Na to pytanie odpowie odcinek specjalny „Batwheels – geneza”, który pojawi się w lutym na kanale Boomerang.

Przez cały dzień, w sobotę 18 lutego, mali widzowie będą mogli oglądać odcinki krótkometrażowe „Poznaj Batwheelsy” – to dawka intensywnych i superbohaterskich przygód w niecałych trzech minutach animacji!

Źródło: Satinfo24.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
4
6
sekund
2
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):