We wtorek 16 maja w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: THE BRAVE AND THE BOLD #1
  Po spektakularnym sukcesie Batman – One Bad Day: The Riddler, nagrodzony Eisnerem zespół Toma Kinga i Mitcha Geradsa ponownie łączy siły, by stworzyć przerażającą, czteroczęściową opowieść o pierwszym krwawym starciu Jokera z Batmanem. Opowieść o odrazie, kłamstwach i śmiechu, to może być najbardziej przerażająca historia Jokera.
  Supergwiazda, Dan Mora (Batman/Superman: World’s Finest, Detective Comics) debiutuje jako scenarzysta, rozpoczynając nową serię czarno-białych opowiadań o Batmanie. W Gotham City opanowanym przez cybernetycznych popleczników Jokera jedyną osobą, która może nas uratować, jest tajemniczy motocyklista, przebrany za nietoperza, bohater miejskiej legendy.
  Liga Sprawiedliwości może odeszła, ale jej wrogowie nie. Kto ochroni świat przed najgorszym z najgorszych? Ed Brisson (Batman Incorporated) i Jeff Spokes (Wildstorm 30th Anniversary Special) kontynuują historię zapoczątkowaną w Wildstorm 30th Anniversary Special, gdy dyrektor Bones i jego nowy tajny zespół StormWatch podróżują po całym świecie w tajnych misjach, aby przejąć broń masowe zniszczenia. Ale to jest StormWatch i jak zwykle nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. “Down with the Kings” zaczyna się tutaj!
  W „The Order of the Black Lamp — Part I”, autorstwa scenarzysty Christophera Cantwella (współtwórca, Halt and Catch Fire, Briar, Marvel’s Iron Man) i rysownika Javiera Rodrígueza (Marvel’s Daredevil, The Defenders), Superman znajduje pierścień dekodera z tajną wiadomością — „Uratuj mnie” — która wysyła go na misję rozwiązania tajemnicy powiązanej z przeszłością Człowieka ze Stali.
 • BATGIRLS #18
  Saints wrócili — cóż, jeden z nich powrócił, i szuka zemsty na Batgirls, narażając pana D., Alysię Yeoh i wszystkich ich przyjaciół na niebezpieczeństwo. Okazuje się, że mają wspólną historię na długo przed Saints, a nikt nie żywi urazy dłużej niż człowiek, którym się gardzi. Czy wystarczy wypędzić Batgirls z miasta?
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLDS FINEST #15
  Wiele lat temu profesor Anthony Ivo zbudował Amazo, zabójczego androida, który mógł powielić moce Ligi Sprawiedliwości. Ale teraz jeszcze bardziej śmiercionośny android prześladuje DC Universe: Ultra-Morpho! Zdolny do przekształcenia się w dowolny element, w tym Kryptonit, Ultra-Morpho może zabić Batmana, Supermana, Robina i Metamorpho za jednym zamachem! Ale kto go stworzył? Dla kogo pracuje? Co zrobił Willowi Magnusowi, wynalazcy Metal Menów?!
 • CATWOMAN #55
  Prosto po wyjściu z aresztu Selina Kyle jest gotowa na nowe działania. Nie będzie pracować sama, ponieważ jej filozofia przyciąga coraz więcej przestępców z Gotham, ale nie jest jedyną kotką na ulicach. Eiko Hasigawa ma swój własny koci strój, a ich plany zmiany Gotham na zawsze nie powiedzą się, jeśli nie będą w stanie się dogadać. Czy ktoś powiedział walka kocic?
 • TITANS #1
  Dark Crisis się skończył, a Liga Sprawiedliwości już nie istnieje. Teraz nowy zespół musi powstać i chronić Ziemię, Tytani do dzieła!
  Młodzi Tytani są gotowi, by dorosnąć. Każdy członek dołączył jako znacznie młodszy bohater, pewien, że pewnego dnia zostanie zaproszony do Ligi Sprawiedliwości. Ale nadszedł czas, aby nie dołączali do Ligi… ale ją zastąpili! Czy niebędący już nastolatkami bohaterowie są gotowi na wielką ligę? Niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem, ponieważ zarówno bohaterowie, jak i złoczyńcy rzucają wyzwanie nowej drużynie, zanim tak na dobre zacznie działać. Czy DCU będzie takie samo? Przekonaj się w tym przełomowym pierwszym numerze przygotowanym przez gwiazdorski zespół kreatywny Toma Taylora (Nightwing, DCeased) i Nicoli Scott (Wonder Woman Historia, Earth 2)!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
1
5
sekund
1
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):