Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Batman #18W związku z tragicznymi wydarzeniami z “Batman Inc #8” Newsarama postanowiło porozmawiać ze scenarzystami Bat-tytułów na temat ich planów wobec zmian jakie zaszły w otoczeniu Batmana oraz ich osobistego stosunku do Damiana.

Scott Snyder przyznał, że żałuje, że zbyt często nie korzystał z postaci syna Wayne’a, którą z biegiem lat naprawdę polubił. “Batman #18” pokaże żałobę Bruce’a, ale czytelnicy zapoznają się z nią z punktu widzenia Harper Row i jej brata.

Ann Nocenti zdradziła, że Damian był jej ulubionym członkiem Bat-rodziny. Uwielbiała jego upór, aroganckie zachowanie i humor oraz brak lęku.

Śmierć Damiana nie zbyt wpłynie na Jasona Todda, ale już reakcja Tima będzie zupełnie odmienna, zwłaszcza, że jako przywódca Teen Titans musi mieć oko na nastoletnich bohaterów. Dla Dicka Graysona ostatnie wydarzenia oznaczać będą, że musi kopać głębiej by znaleźć swoje światełko w tunelu, za które wcześniej uznał Damiana. Scenarzysta “Nightwinga”, Kyle Higgins, dodał również, że chociaż w jego historiach Robin nie pojawiał się często to jedną z jego ulubionych epok w komiksach jest okres, kiedy Dick w roli Batmana działał w Gotham razem z Damianem.

Więcej wypowiedzi scenarzystów związanych z Bat-tytułami na temat Damiana Wayne’a znajdziecie na Newsaramie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Czy ja czegoś nie rozumiem? Naprawdę 10-latek zginął “walcząc ze zbrodnią” i to jest niby podniosłe? Pytanie dla lepiej zorientowanych w nowym 52, co wymyślili twórcy, żeby ochronić Bruce’a przed sądem rodzinnym, opieką społeczną etc.?

za
dni
1
4
godzin
1
0
minut
3
9
sekund
5
1


za
dni
7
8
godzin
1
0
minut
3
9
sekund
5
1
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki