Orlando BloomOd czasu ogłoszenia, że powstanie wspólny film z udziałem Batman i Supermana, prawie codziennie pojawiają się różnego rodzaju plotki na temat kandydatów do roli Mrocznego Rycerza. Jedne są z nich bardziej prawdopodobne, a jedne mniej. Według Express.co.uk w kontynuacji “Man of Steel” komiksowego bohatera Gotham City ponownie ma zagrać Brytyjczyk, a ma to być 36-letni Orlando Bloom.

Nasze wieloletnie źródło w Warner Bros. potwierdza: “Szanse Orlando na dostanie roli wyglądają dobrze, jeszcze przed rozpoczęciem castingów. Byłby idealny jako rywal Henry’ego, myślę, że widzowie w USA byliby zadowoleni z dwóch Brytyjczyków rolach głównych.”

W dalszej części artykułu możemy przeczytać, że Bloom miałby podpisać kontrakt na rolę Batmana jesienią przed rozpoczęciem castingów do pozostałych członków Justice League. Pomimo, że pierwszy film z Justice League nie wejdzie na ekrany kin przed 2017 rokiem.

Źródło: Express.co.uk

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

to jakiś żart !?

WTF?!!!!
Kogoś Bóg opuścił !!!

Ten chuderlak? No bez jaj! Ci od castingów to jakieś młoty.

Nie będzie go. Ktoś sobie niezłe jaja robi.

Na tym etapie to tylko plotki, swego czasu w sieci wrzało po pojawieniu się informacji, według której Cher miałaby zagrać Catwoman u Nolana. Czekam aż swoją kandydaturę do roli Gacka zgłosi Meryl Streep.

dobra z niego aktor jest ok ale jest o 10 cm prawie za niski a muskulaturę da się zbudować a on już nie urośnie aktor na batmana powinien mieć 188

Co do muskulatury to nie widzę problemu, chyba najlepszym tego przykłądem będzie Bale.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki