Justice LeagueW wywiadzie dla The Hollywood Reporter Greg Silverman, President of Creative Development and Worldwide Production w Warner Bros. Pictures., wyjaśnił m.in. czym różnić się będzie filmowe uniwersum DC od Marvela.

Jak odróżnicie się z uniwersum DC od tego, co robi Marvel?
Mamy wspaniałą strategię dotyczącą filmów DC, która polega na tym, aby te ukochane postacie powierzyć w ręcę mistrzowskich filmowców i upewnić się, że wszystko ze sobą koordynuje. Zobaczysz różnicę, kiedy obejrzysz “Batman v. Superman”, “Suicide Squad”, “Justice League” i resztę rzeczy nad którymi pracujemy.

Nie brakowało narzekań, że zwiastun “Batman v. Superman” jest zbyt mroczny. Czy to symbol superbohaterskich filmów DC po erze Mrocznego Rycerza?
Nie bez powodu do niektórych postaci podchodzi się z intensywnością i powagą. Filmowcy, którzy pracują przy tych bohaterach robią wspaniałe filmy o superbohaterach; nie robią superbohaterskich filmów. A kiedy próbujesz zrobić dobry film, zajmujesz się interesującą filozofią i rozwojem postaci. Jest też humor, który jest ważnym elementem.

Poznaliśmy już także nazwisko reżysera “Aquamana”. Film z Jasonem Mamoą w roli głównej wyreżyseruje James Wan (“Szybcy i wściekli 7”). Nad scenariuszem obecnie pracuje Kurt Johnstad (“300”). Za produkcję filmu odpowiadać będą Charles Roven, Deborah Snyder i Zack Snyder.

Źródła: THR (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

MCU to coraz bardziej bajki Disneya przypomina, zwłaszcza IM3, 2, Thor 2
do tego słabi przeciwnicy jak Hammer, Malekith, Killian no i zapijaczony aktor / menel jako Mandaryn.
Na deser Strucker i HYDRA jako mięso armatnie w Avengers 2.
Co do DC to liczę że Wan z Aquamana takiego chłamu jak Szybcy i Wściekli 7 gdzie już zwiastun wywoływał u mnie mdłości :).

Aquaman będzie robiony przez gościa od F&F 7? Według mnie to… całkiem dobry pomysł. Jak oglądałem “siódemkę” to zdawało mi się że reżyser pomylił się i zamiast film o gościach jeżdżących szybkimi samochodami zrobił właśnie coś o superbohaterach. Arcydzieła nie oczekuję, ale na pewno będzie to fajny film akcji. Nic… więcej… nie… trzeba…

Wan niby nakręcił “F&F7”, ale to jednak nadal gość od HORRORÓW i według mnie właśnie przez pryzmat tych filmów należy patrzeć na to, jak zabierze się do Aquamana. Zresztą na twitterze już mrugnął okiem do fanów i zacytował Lovecrafta 😛

Także wybór, wbrew pozorom, dość ciekawy. Choć ja myślałem, że prędzej dadzą mu JLDark, skoro Del Toro jest zajęty 4518485 projektami.

Ehh bredzenie. Niech najpierw coś zrobią a potem się porównują do Marvela.

Koleś, który wymyślił akcję z przeskakiwaniem z jednego budynku na drugi będzie robił Aquamana? Nie mogę się doczekać! 🙂 Fajnie że będzie humor w BvS 😀

już za:
dni
4
5
9
godzin
2
3
minut
3
3
sekund
2
8
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5