Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

"BATMAN – The Telltale Series" Udostępniony już został pełny zwiastun z gry “BATMAN – The Telltale Series”. Pierwszy z pięciu odcinków pt. “Realm of Shadows” będzie dostępny w dystrybucji cyfrowej od 2 sierpnia na PC, Mac, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 i urządzeniach z systemami iOS oraz Android.

Pudełkowa wersja gry zadebiutuje w USA 13 września, a w Europie 16 września. Zawierać będzie pierwszy odcinek, a kolejne będzie można pobrać za darmo.


W rolę Batmana/Bruce’a Wayne’a wcieli się Troy Baker (Joker w „Batman: Arkham Origins”, również Batman w „LEGO Batman”, czy „Batman Unlimited: Monster Mayhem”), głosem Harveya Denta przemówi Travis Willingham (głos Thora w obecnych animacjach Marvela, Knuckles w „Sonic Boom”), Erin Yvette zagra Vicki Vale (znana z innych gier studia, m.in. „The Walking Dead: The Game” i „The Wolf Among Us”), Enn Reitel Alfreda Pennywortha („Przygody Tintina”), Murphy Guyer porucznika Jamesa Gordona („Adwokat Diabła”, „House of Cards), Richard McGonagle Carmine Falconego (seria gier „Uncharted”, „Avatar: The Last Airbender”, „Batman: The Brave and the Bold”) oraz Laura Bailey Selinę Kyle (seria gier „BloodRayne” oraz „Street Fighter”, Wonder Woman w serii gier „LEGO Batman”).

Cowl_1920x1080

Grappling_Gun_1920x1080

Hologram_1920x1080

Selina_Elevator_1920x1080

Warehouse_1920x1080

Bruce_Selina_Rooftop_1920x1080

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Dzizas krajst. Tylko nie kolejna historia przedstawiająca początki Batmana. Mieliśmy to już tyle razy, że się rzygać chcę :/

Obejrzyj zwiastun pajacu.Gra wygląda na najlepszą od Telltale

w sumie to po zwiastunie chciałem biec do sklepu po ps4. Bedę mądry tym razem jednak, poczekam na premierę zobaczę jak wygląda system walki, bez freeflow nie kupię 😛

Podejrzewam że będzie freeflow bo inaczej ta gra nie będzie miała sensu.

Ludu, o jakim freeflow Wy piszecie w tym kontekście?! xD

Nie chcę wyjść na cynika (a bardziej na pragmatyka), ale spodziewam się po tej grze tego, co miałem okazję podejrzeć na YouTube przy innych tytułach od Telltale, jak np. “The Walking Dead” czy “The Back of the Future” – to będzie po prostu kolejny “interaktywny film”, czyli tytuł, w którym liczy się przede wszystkim fabuła. Nie spodziewajcie się żadnego freeflow combat, czy innego bogatego systemu walki, tylko bardziej czegoś w stylu:
a) wyboru opcji:
–> Biegnij za Catwoman,
–> Ratuj cywila,
b) okazjonalnej “walki” na zasadzie: w tym momencie atakują Cię przestępcy – musisz wycelować i kliknąć na ekranie, by rzucić Batarangiem/zadać cios.
Obejrzyjcie sobie poglądowo gameplay z którejś gry epizodycznej od Telltale (np. https://www.youtube.com/watch?v=eEc_h8U22SM – od 9 minuty Wasz “freeflow combat”) i przestawcie oczekiwania co do tytułu z czegoś w stylu “Batman: Arkham 2” na coś w klimatach uproszczonego “Batman: Vengeance” o grafice a’la “Batman: Arkham” i… bawcie się naprawdę dobrze przy nowej bat-grze. 🙂 Czego i Wam, i sobie życzę.

Oczywiście miałem na myśli “Back to the Future”, przepraszam za pomyłeczkę w tytule. 🙂

No Quick Time Event to jest max na co można liczyć.

Niemniej Telltale Games to dobra rozrywka na posiedzenie przy czipsach czy innym popcornie. 😛

Interaktywny komiks. Za kilkadziesiąt dolców. 😛

za
dni
1
0
1
godzin
0
4
minut
2
6
sekund
0
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki