Box office Polska: “Joker” wraca na pierwsze miejsce

|

autor:

|

kategorie: ,

„Joker” dobrze wykorzystał miniony weekend i po minimalnym spadku w wysokości 5,57% ponownie wskoczył na pierwsze miejsce zestawienia do zajęcia którego wystarczyło 119 000 widzów.

Łącznie “Jokera” w Polsce obejrzało już 1 543 479 osób. Gdyby mimo większej konkurencji „Jokerowi” udało się utrzymać zainteresowanie widzów, to istnieje szansa na zostanie najchętniej oglądaną produkcją z komiksowymi bohaterami po 1989 roku. Do pokonania „Avengers: Koniec gry” brakuje 337 tys sprzedanych biletów.

Obecnie film Phillipsa zajmuje 5. miejsce wśród najchętniej oglądanych produkcji w polskich kinach w 2019 roku:
1. „Król Lew” – 2,516 mln
2. „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – 2,387 mln
3. „Polityka” – 1,889 mln
4. „Avengers: Koniec gry” – 1,880 mln
5. „Joker” – 1,543 mln

Drugim najchętniej oglądanym filmem był polski kandydat do Oscara “Boże Ciało” na który w weekend wybrało się 114 121 widzów. Na trzecim miejscu zastawienia znalazła się “Czarownica 2” (111 487 widzów).

Źródła: sfp.pl, boxoffice-bozg.pl



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mr. ??
5 lat temu

No i dobrze
Poległ feministyczny Terminator
szkoda że taki los nie spotkał SM: Homecoming, SM: FFH, CM Endgame tworów propagujących poprawność polityczną, feminizm, lgbt
czy infantylnego Shazam
chociaż pojawiło się że Disney buy C.Marvel tickets
więc może być jak z tymi lądowaniami na Księżycu 🙂

red_hood
5 lat temu

Teraz w każdym seriali to lgbt jest, zaraz będą i w kinach, byleby tylko kultowych postaci nie zepsuli…

dni
7
5
7
godzin
2
2
minut
1
8
sekund
4
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman. Joker. Rok pierwszy" – 10 września 2025
  • "Tytani. Świat Bestii. Tom 2" – 10 września 2025
  • "Młodzi Tytani. Starfire" – 10 września 2025
  • "Człowiek ze Stali" (WKDCBiZ) – 10 września 2025
  • "Batman Noir Eduardo Risso" – 24 września 2025

Kalendarium

  • 15 lat(a) temu odbyła się polska premiera DVD Batman: Under the Red Hood
  • 9 lat(a) temu zmarł Leslie H. Martinson reżyser Batman: The Movie

Sonda

Najlepsza okładka Norma Breyfogle’a?











Zobacz wyniki