Forum
Już wkrótce
  • “Batman Detective Comics. Zgaduj-zgadula i inne opowieści. Tom 4” - 06 mar 2024,
  • "Nieskończony Kryzys: Zemsta i sumienie" (WKDCBiZ) - 27 mar 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 1"Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 1 - 10 kwi 2024,

W tym roku fani z całego świata będą mogli za darmo wziąć udział w specjalnym 24 godzinnym wydarzeniu DC FanDome, które odbędzie się 22 sierpnia. Podczas tego niezwykłego wydarzenia promowane będą m.in. nadchodzące wydarzenia komiksowe, filmy (w tym “The Batman” i “Zack Snyder’s Justice Leauge”, “The Suicide Squad”), seriale oraz gry.

Zarezerwujcie sobie czas i przygotuj cosplaye! W sobotę 22 sierpnia, od 10 rano PDT (19:00 czasu polskiego), Warner Bros. przywita fanów na całym świecie na DC FanDome – darmowy wirtualnym przeżyciu dla fanów.


Wyobraźcie sobie, że wszyscy superbohaterowie i złoczyńcy, których kiedykolwiek kochaliście, wreszcie spotykają się w jednym miejscu, aby świętować przeszłość, teraźniejszość i przyszłość DC. Dostępne przez 24 godziny na DCFanDome.com, światowe wydarzenie zanurzy fanów w DC Multiverse, z nowymi ogłoszeniami od WB Games, filmu i telewizji oraz komiksów, a także niespotykaną okazję usłyszeć co do powiedzenia mają członkowie obsady i twórcy stojący za twoimi ulubionymi filmami i serialami, w tym: Aquaman, The Batman, Batwoman, Black Adam, Black Lightning, DC Super Hero Girls, DC’s Legends of Tomorrow, DC’s Stargirl, Doom Patrol, The Flash, Harley Quinn, the SnyderCut of Justice League, Lucifer, Pennyworth, SHAZAM!, The Suicide Squad, Supergirl, Superman & Lois, Teen Titans GO!, Titans, Watchmen, Young Justice: Outsiders oraz filmu Wonder Woman 1984, który tej jesienie zadebiutuje na ekranach kin na całym świecie.

DC FanDome to miejsce, w którym można usłyszeć bardzo oczekiwane ogłoszenia i najnowsze wiadomości, zobaczyć ekskluzywne materiały filmowe i zapuścić się w tematyczne światy zaprojektowane z myślą o rozrywce dla wszystkich – od superfanów filmów i telewizyjnych produkcji po graczy i czytelników, rodziny i dzieci. Dzięki specjalnym prezentacjom, które angażują fanów w każdej strefie czasowej na całym świecie, będziesz mieć możliwość doświadczenia tego na własny sposób. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, ile masz lat i jaki jest twój poziom w społeczności fanów, znajdziesz coś dla siebie.

Więcej szczegółów pod tym adresem.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe wydarzenie. Ja się zastanawiam kiedy w Polsce będzie duże wydarzenie związane z DC. Wiele się słyszy o takich wydarzeniach w U.S.A. Przecież każdy chciałby zobaczyć autorów komiksów typu: Snyder, King, Percy, Tynion czy Loeb. A przecież aktorzy czy aktorki grających super-łotrów czy super- bohaterów też byliby mile widziani. Być może kiedyś taka impreza się odbędzie.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy okładka (Golden & Silver Age):

Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"